Brak terminuBZP
Zasyp wyrw i remont istniejących ubezpieczeń na pot. Bulówka na terenie gminy Kęty
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy238 854,93 PLN
Liczba złożonych ofert10Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta238 854,93 PLN
Najdroższa oferta333 137,35 PLN
Taniej od najdroższej94 282,42 PLN28% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+39%
238 854,93 PLN
najtańsza · wybrana333 137,35 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana333 137,35 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 28.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45246400-7 — Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412607
Data publikacji28.08.2026 13:29
Kody CPV
45246400-7Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu13.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-8cc8c6c8-a3c7-462d-9934-f97881dd74e1