Brak terminuBZP
Rozbiórka budynków w Julinie - kotłowni oraz pawilonów kolonijnych wraz z łącznikiem murowanym.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy279 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert24Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta279 000,00 PLN
Najdroższa oferta1 347 408,78 PLN
Taniej od najdroższej1 068 408,78 PLN79% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+383%
279 000,00 PLN
najtańsza · wybrana1 347 408,78 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 347 408,78 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Łańcut). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45111300-1 — Roboty rozbiórkowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412602
Data publikacji28.08.2026 13:29
Kody CPV
45111300-1Roboty rozbiórkowe
45111000-8Roboty budowlane
45111220-6Roboty w zakresie usuwania gruzu
90511000-2Usługi wywozu odpadów
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu02.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-535cbf89-87d4-42fd-9b1a-0ecd985c3b1d