Brak terminuBZP
Dowóz dzieci i młodzieży do jednostek oświatowych na terenie Gminy Lipiany w okresie od 1.09.2026r. do 25.06.2027r. realizowany w oparciu o komunikację regularną na podstawie biletów miesięcznych
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wybrany wykonawcaPrzedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie WLKP. Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski
Wartość umowy227 331,60 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta197 998,60 PLN
Najdroższa oferta372 900,00 PLN
Taniej od najdroższej174 901,40 PLN47% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+88%
197 998,60 PLN
najtańsza372 900,00 PLN
najdroższa
najtańsza372 900,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 28.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Lipiany). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)60100000-9 — Usługi w zakresie transportu drogowego
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412703
Data publikacji28.08.2026 13:48
Kody CPV
60100000-9Usługi w zakresie transportu drogowego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu27.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-7ccf62ff-1623-4d18-8ea4-21f69a828612