Brak terminuBZP
Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji „Budowa Środowiskowego Domu Samopomocy zapewniającego wsparcie dzienne dla osób z niepełnosprawnościami w Myszkowie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy27 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta27 000,00 PLN
Najdroższa oferta74 444,00 PLN
Taniej od najdroższej47 444,00 PLN64% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+176%
27 000,00 PLN
najtańsza · wybrana74 444,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana74 444,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 30.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaPowiat Myszkowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Myszkowie
MiastoMyszków
WojewództwoŚląskie
NIP5771975185
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Myszków). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)71520000-9 — Usługi nadzoru budowlanego
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412724
Data publikacji28.08.2026 13:53
Kody CPV
71520000-9Usługi nadzoru budowlanego
71630000-3Usługi kontroli i nadzoru technicznego
71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu02.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-166a96ce-7b41-4275-a0ec-981eabe0179d