Brak terminuBZP
Świadczenie usług przewozowych dzieci i młodzieży do Publicznych Szkół Podstawowych, Punktów Przedszkolnych przy Szkołach Podstawowych na terenie Gminy Wolin w roku szkolnym 2026/2027.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy396 770,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta117 600,00 PLN
Najdroższa oferta171 050,00 PLN
Taniej od najdroższej53 450,00 PLN31% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+45%
117 600,00 PLN
najtańsza171 050,00 PLN
najdroższa
najtańsza171 050,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Wolin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)60112000-6 — Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412819
Data publikacji28.08.2026 14:13
Kody CPV
60112000-6Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu30.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-1af84d5c-b9cb-4f1b-9af5-62d5e8a7c2d2