Brak terminuBZP
Budowa ul. Szerokiej w miejscowości Robakowo w zakresie ścieżki pieszo – rowerowej wraz z oświetleniem drogowym, gmina Kórnik
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 082 562,98 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta1 082 562,98 PLN
Najdroższa oferta1 655 800,85 PLN
Taniej od najdroższej573 237,87 PLN35% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+53%
1 082 562,98 PLN
najtańsza · wybrana1 655 800,85 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 655 800,85 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Kórnik). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45316110-9 — Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412869
Data publikacji28.08.2026 14:25
Kody CPV
45316110-9Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45233000-9Roboty budowlane
45112000-5Roboty w zakresie usuwania gleby
45232000-2Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45231000-5Roboty budowlane
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu21.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-081bb04a-b52b-4ce8-bff1-f61e6b9d1195