Brak terminuBZP
Dostawa ciągnika do zimowego utrzymania dróg wraz z wyposażeniem dla MZK Sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy416 500,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta416 500,00 PLN
Najdroższa oferta416 500,00 PLN
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaMIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MiastoGrudziądz
WojewództwoKujawsko-Pomorskie
NIP8762147088
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Grudziądz). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)16700000-2 — Ciągniki
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412780
Data publikacji28.08.2026 14:04
Kody CPV
16700000-2Ciągniki
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu08.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-f04ac85b-009c-414a-bdb2-6aa861b863ee