Brak terminuBZP
SVA/4620-298/2026 Modernizacja węzłów w bud. 30 i 39 na terenie kompl. wojsk. w m. Radom
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 568 199,86 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta742 249,50 PLN
Najdroższa oferta910 181,01 PLN
Taniej od najdroższej167 931,51 PLN18% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+23%
742 249,50 PLN
najtańsza910 181,01 PLN
najdroższa
najtańsza910 181,01 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 18.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaAMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MiastoNowy Dwór Mazowiecki
WojewództwoMazowieckie
NIP7010303102
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Nowy Dwór Mazowiecki). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412802
Data publikacji28.08.2026 14:09
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45331100-7Instalowanie centralnego ogrzewania
45332200-5Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45321000-3Izolacja cieplna
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45332000-3Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu19.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a0bd5f29-8601-4387-a2be-f72e7b0f7b74