Brak terminuBZP
PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ ŚW. FLORIANA O BUDOWĘ CHODNIKA WRAZ Z KANALIZACJĄ DESZCZOWĄ
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy633 015,22 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta633 015,22 PLN
Najdroższa oferta720 711,11 PLN
Taniej od najdroższej87 695,89 PLN12% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+14%
633 015,22 PLN
najtańsza · wybrana720 711,11 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana720 711,11 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 11.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Turek). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412801
Data publikacji28.08.2026 14:09
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45230000-8Roboty budowlane
45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu07.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-f40e8b17-845b-4673-8198-90e9564ab80b