Brak terminuBZP
Dostawa mebli dla Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologiczne w Szczecinie wraz z montażem.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy33 286,00 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta8 856,00 PLN
Najdroższa oferta490 969,26 PLN
Taniej od najdroższej482 113,26 PLN98% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+5444%
8 856,00 PLN
najtańsza490 969,26 PLN
najdroższa
najtańsza490 969,26 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE
MiastoSzczecin
WojewództwoZachodniopomorskie
NIP8522545056
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Szczecin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)39140000-5 — Meble domowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412832
Data publikacji28.08.2026 14:15
Kody CPV
39140000-5Meble domowe
39130000-2Meble biurowe
39111100-4Siedziska obrotowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu01.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-4afd5fae-a857-48f7-8f6b-c5ae0d491e42