Brak terminuBZP
Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Hadynów na działce nr 861, 856/1
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy394 901,66 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta394 901,66 PLN
Najdroższa oferta562 764,31 PLN
Taniej od najdroższej167 862,65 PLN30% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+43%
394 901,66 PLN
najtańsza · wybrana562 764,31 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana562 764,31 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Olszanka). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45200000-9 — Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412825
Data publikacji28.08.2026 14:14
Kody CPV
45200000-9Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45230000-8Roboty budowlane
45111000-8Roboty budowlane
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1Roboty rozbiórkowe
45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233250-6Roboty budowlane
45233252-0Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233300-2Roboty budowlane
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu28.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-8ca7a337-477f-4698-ac24-c60deddb077c