Brak terminuBZP
Zakup ciągnika w ramach Programu Ochrony Ludności i Ochrony Cywilnej
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy233 700,00 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta233 700,00 PLN
Najdroższa oferta265 680,00 PLN
Taniej od najdroższej31 980,00 PLN12% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+14%
233 700,00 PLN
najtańsza · wybrana265 680,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana265 680,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Kamionka Wielka). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)16700000-2 — Ciągniki
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412609
Data publikacji28.08.2026 13:30
Kody CPV
16700000-2Ciągniki
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu16.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-bf7b7b42-1872-4487-a9b0-cf17b69049d3