Brak terminuBZP
Remonty dróg dla pieszych na terenie RDW w Białej Podlaskiej
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy465 275,67 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta53 413,49 PLN
Najdroższa oferta244 823,08 PLN
Taniej od najdroższej191 409,59 PLN78% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+358%
53 413,49 PLN
najtańsza244 823,08 PLN
najdroższa
najtańsza244 823,08 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Lublin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233222-1 — Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412618
Data publikacji28.08.2026 13:32
Kody CPV
45233222-1Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu10.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-944424e1-453e-4704-bf17-6a4ed7b8d2ae