Brak terminuBZP
Budowa garażu OSP II etap w Gruszowie Wielkim
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy439 889,30 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta439 889,30 PLN
Najdroższa oferta469 998,95 PLN
Taniej od najdroższej30 109,65 PLN6% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+7%
439 889,30 PLN
najtańsza · wybrana469 998,95 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana469 998,95 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Dąbrowa Tarnowska). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412646
Data publikacji28.08.2026 13:36
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45214100-1Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych
45223200-8Roboty konstrukcyjne
45450000-6Roboty budowlane
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu15.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-8144fedf-ffc5-4aa6-b75d-ddb43e535a98