Brak terminuBZP
Odbudowa i przebudowa odwodnienia dróg gminnych uszkodzonych w wyniku zdarzeń o charakterze klęsk żywiołowych z 2024 roku
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy103 504,81 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta103 504,81 PLN
Najdroższa oferta147 639,85 PLN
Taniej od najdroższej44 135,04 PLN30% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+43%
103 504,81 PLN
najtańsza · wybrana147 639,85 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana147 639,85 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 28.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Jasienica). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45232452-5 — Roboty odwadniające
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412653
Data publikacji28.08.2026 13:38
Kody CPV
45232452-5Roboty odwadniające
45232451-8Roboty odwadniające i nawierzchniowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu24.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-724594fb-2761-4fe5-bda6-f031422c9fdf