Brak terminuBZP
Budowa budynku magazynowego na potrzeby Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy2 744 823,71 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta2 744 823,71 PLN
Najdroższa oferta3 447 136,50 PLN
Taniej od najdroższej702 312,79 PLN20% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+26%
2 744 823,71 PLN
najtańsza · wybrana3 447 136,50 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana3 447 136,50 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Dębowiec). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45213200-5 — Roboty budowlane w zakresie magazynów i przemysłowych obiektów budowlanych
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412656
Data publikacji28.08.2026 13:39
Kody CPV
45213200-5Roboty budowlane w zakresie magazynów i przemysłowych obiektów budowlanych
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112000-5Roboty w zakresie usuwania gleby
45111291-4Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45200000-9Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45321000-3Izolacja cieplna
45000000-7Roboty budowlane
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu08.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-6e2651f3-25f3-4855-b6bc-c776b202b204