Brak terminuBZP
ROZBUDOWA DROGI GMINNEJ W MIEJSCOWOŚCI STAWISKA
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy651 900,00 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta651 900,00 PLN
Najdroższa oferta968 885,58 PLN
Taniej od najdroższej316 985,58 PLN33% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+49%
651 900,00 PLN
najtańsza · wybrana968 885,58 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana968 885,58 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 21.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaZAKŁAD KOMUNALNY GMINY KOŚCIERZYNA
WojewództwoPomorskie
NIP5911498243
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233140-2 — Roboty drogowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412667
Data publikacji28.08.2026 13:41
Kody CPV
45233140-2Roboty drogowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu10.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-676974af-9cb5-45be-8cf4-9ec2aec21e1d