Brak terminuBZP
Montaż szybu oraz platformy jezdnej windy osobowej w budynku Oświęcimskiego Centrum Kultury wraz z towarzyszącymi pracami budowlanymi
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy313 650,00 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta313 650,00 PLN
Najdroższa oferta326 934,00 PLN
Taniej od najdroższej13 284,00 PLN4% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+4%
313 650,00 PLN
najtańsza · wybrana326 934,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana326 934,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 10.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Oświęcim). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45313100-5 — Instalowanie wind
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412683
Data publikacji28.08.2026 13:45
Kody CPV
45313100-5Instalowanie wind
45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
45223500-1Konstrukcje z betonu zbrojonego
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu03.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-9fafca39-70d6-4ce0-9a10-d9db43227f15