Brak terminuBZP
Świadczenie usług w zakresie opróżniania wskazanych koszy ulicznych i usuwania padliny z pasów drogowych będących w administrowaniu ZGN Wawer m.st. Warszawy
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy246 647,20 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta246 647,20 PLN
Najdroższa oferta246 647,20 PLN
Data zawarcia umowy: 28.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY WAWER M.ST.WARSZAWY
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP9520007786
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)90000000-7 — Ścieki, odpady, środowisko
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412693
Data publikacji28.08.2026 13:46
Kody CPV
90000000-7Ścieki, odpady, środowisko
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu23.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a0e2550c-b37b-4b19-b8d3-92e967a32913