Brak terminuBZP
Odbiór, transport i unieszkodliwienie odpadów medycznych, w tym odpadów niebezpiecznych z jednostek Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Nr 1w Bełżycach.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy211 464,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta179 625,60 PLN
Najdroższa oferta261 360,00 PLN
Taniej od najdroższej81 734,40 PLN31% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+46%
179 625,60 PLN
najtańsza261 360,00 PLN
najdroższa
najtańsza261 360,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr1 w Bełżycach
MiastoBełżyce
WojewództwoLubelskie
NIP7132846648
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Bełżyce). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)90524000-6 — Usługi w zakresie odpadów medycznych
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412970
Data publikacji28.08.2026 14:46
Kody CPV
90524000-6Usługi w zakresie odpadów medycznych
90524200-8Usługi usuwania odpadów szpitalnych
90524400-0Ścieki, odpady, środowisko
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu30.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-f624b8e8-6c98-4d91-b002-9895bab5e77f