Brak terminuBZP
Konserwacja wybranych urządzeń na terenie działania Zarządu Zlewni w Opolu (jazów, przepustów, klap itp.)
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy151 526,16 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta20 565,60 PLN
Najdroższa oferta134 008,50 PLN
Taniej od najdroższej113 442,90 PLN85% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+552%
20 565,60 PLN
najtańsza134 008,50 PLN
najdroższa
najtańsza134 008,50 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 29.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)90721800-5 — Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami
Numer ogłoszenia2026/BZP 00413026
Data publikacji28.08.2026 15:09
Kody CPV
90721800-5Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu22.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-abeff348-629c-4fdb-8570-bc627b1b83eb