AktywnyTED UEWadium

NZP.271.124.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.

Wartość szacunkowaNie podanomediana w kategorii: 233 280,00 PLN
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert29.09.2026Aktywny+ Dodaj do kalendarza
Konkurencyjność~1,5 niska34% ma ≥2 oferty

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaWojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
MiastoŁódź
WojewództwoŁódzkie
NIP7292345599

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Łódź). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajDostawy
Branża (CPV)33140000 — Medycyna i laboratorium
Numer ogłoszenia598381-2026
Data publikacji31.08.2026

Kody CPV

33140000Medycyna i laboratorium

Analiza rynkowa i konkurencja

W skrócie

Zamówienie na dostawę wyrobów medycznych dla szpitala specjalistycznego. Przedmiot podzielony na 11 pakietów — oferta dla poszczególnego pakietu musi obejmować wszystkie pozycje bez możliwości składania ofert częściowych. Konieczne spełnienie szczegółowych warunków technicznych i bezwzględnie wymaganych parametrów określonych w załącznikach.

Kluczowe wymagania

  • Oferta musi obejmować wszystkie pozycje w wybranym pakiecie — brak możliwości ofert części…
  • Spełnienie szczegółowych warunków bezwzględnie wymaganych opisanych w załączniku nr 2
  • Zgodność oferowanych wyrobów z parametrami określonymi we wzorze umowy
  • Dostarczanie wyrobów medycznych — doświadczenie w obrocie produktami medycznymi
  • Znajomość procedur związanych z wyrobami medycznymi i wymogami rejestracyjnymi

Wyłuskane z treści ogłoszenia — pełne i wiążące warunki znajdziesz w dokumentacji (SWZ).

Zapytaj o ten przetarg

Masz pytanie o warunki udziału, terminy albo wymagania? Zadaj je własnymi słowami — odpowiemy na podstawie treści tego ogłoszenia. Za darmo.

Konkurencja i ceny — Medycyna i laboratorium

W kategorii Medycyna i laboratorium rozstrzygnięte postępowania otrzymują średnio 1,5 oferty (konkurencja niska); 34% ma co najmniej dwie oferty. Mediana wartości udzielonych zamówień to 233 280,00 PLN, a typowy przedział cen wynosi od 83 578,50 PLN do 501 603,84 PLN.

Rozkład wartości w kategorii — mediana 233 280,00 PLN
Ile firm składa oferty — średnio ~1,5 (niska konkurencja)

Na podstawie 69 333 rozstrzygnięć z BZP w tej kategorii. Zobacz wszystkie przetargi: Medycyna i laboratorium.

Sprawdź opłacalność startu

Podaj koszt przygotowania oferty i swoją marżę, a my oszacujemy oczekiwaną wartość finansową udziału w tym postępowaniu na podstawie danych z tej kategorii i regionu.

%

Zobacz pełny kalkulator i scenariusze konkurencji.

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.

2. Przedmiot zamówienia jest zamówieniem prowadzonym w częściach i obejmuje 11 pakietów.

Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietu.

Zamawiający określił szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki bezwzględnie wymagane, które muszą zostać spełnione przez oferowany przedmiot zamówienia w treści załącznika nr 2 oraz we wzorze umowy .

Warunki i informacje dodatkowe

Wadium

WymaganeTak

Informacje dodatkowe

Próg unijnyPowyżej progu UE
KrajPL