Brak terminuBZP
Dostawa leków Zad.1- INN - Bulevirtide – proszek d/sp. r-ru d/wstrzyk. -RDTL
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy169 702,18 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta169 702,18 PLN
Najdroższa oferta169 702,18 PLN
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaGórnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
MiastoKatowice
WojewództwoŚląskie
NIP9542269625
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Katowice). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33600000-6 — Produkty farmaceutyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00413368
Data publikacji31.08.2026 08:31
Kody CPV
33600000-6Produkty farmaceutyczne
33680000-0Wyroby farmaceutyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu11.08.2026
- Wynik postępowania (ta strona)31.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-b576c03f-dcb2-4ea7-927e-6f4be2244367