Brak terminuBZP
Dostawy leków i wyrobów medycznych - znak sprawy Z/46/PN/26
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy21 092,40 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta21 092,40 PLN
Najdroższa oferta95 666,40 PLN
Taniej od najdroższej74 574,00 PLN78% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+354%
21 092,40 PLN
najtańsza · wybrana95 666,40 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana95 666,40 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaRegionalny Szpital Specjalistyczny im. dr. Władysława Biegańskiego
MiastoGrudziądz
WojewództwoKujawsko-Pomorskie
NIP8762008352
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Grudziądz). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33600000-6 — Produkty farmaceutyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00413555
Data publikacji31.08.2026 09:34
Kody CPV
33600000-6Produkty farmaceutyczne
33124131-2Paski odczynnikowe
33141000-0Medycyna i laboratorium
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu15.06.2026
- Wynik postępowania26.06.2026
- Wynik postępowania17.08.2026
- Wynik postępowania27.08.2026
- Wynik postępowania (ta strona)31.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-93dd0aa7-4c86-4d03-8323-13eb48fe2219