Brak terminuBZP
Remont drogi na odc. Żelazna-Lesie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy916 330,32 PLN
Liczba złożonych ofert10Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta916 330,32 PLN
Najdroższa oferta1 443 735,66 PLN
Taniej od najdroższej527 405,34 PLN37% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+58%
916 330,32 PLN
najtańsza · wybrana1 443 735,66 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 443 735,66 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Grodków). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45100000-8 — Przygotowanie terenu pod budowę
Numer ogłoszenia2026/BZP 00414427
Data publikacji31.08.2026 13:12
Kody CPV
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233320-8Fundamentowanie dróg
45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
45233290-8Instalowanie znaków drogowych
45113000-2Roboty na placu budowy
44132000-4Elementy przepustów
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu22.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)31.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-867e0d4c-1d84-4e67-9cd5-6e1a85562230