Brak terminuBZP
Modernizacja instalacji elektrycznej w DPS Anielin
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy241 967,17 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta241 967,17 PLN
Najdroższa oferta269 800,00 PLN
Taniej od najdroższej27 832,83 PLN10% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+12%
241 967,17 PLN
najtańsza · wybrana269 800,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana269 800,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Karczew). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45311000-0 — Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
Numer ogłoszenia2026/BZP 00415189
Data publikacji31.08.2026 22:31
Kody CPV
45311000-0Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45111300-1Roboty rozbiórkowe
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315700-5Instalowanie stacji rozdzielczych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu20.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)31.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-58aa23b3-1d45-4304-87a1-0dc8b6de4ed7