Brak terminuBZP
Remont drogi powiatowej Nr 3649W na odcinku od m. Wodynie do m. Wola Serocka
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy917 768,68 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta917 768,68 PLN
Najdroższa oferta1 111 111,00 PLN
Taniej od najdroższej193 342,32 PLN17% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+21%
917 768,68 PLN
najtańsza · wybrana1 111 111,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 111 111,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Siedlce). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45200000-9 — Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Numer ogłoszenia2026/BZP 00415969
Data publikacji01.09.2026 11:34
Kody CPV
45200000-9Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu08.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)01.09.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-c648eba2-d3a2-453e-b61c-2e769608dbda