Brak terminuBZP
Przebudowa drogi publicznej ul. Czerwonego Krzyża – JG/6/2026
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy609 101,66 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta609 101,66 PLN
Najdroższa oferta1 096 436,02 PLN
Taniej od najdroższej487 334,36 PLN44% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+80%
609 101,66 PLN
najtańsza · wybrana1 096 436,02 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 096 436,02 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Żary). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45113000-2 — Roboty na placu budowy
Numer ogłoszenia2026/BZP 00416139
Data publikacji01.09.2026 12:18
Kody CPV
45113000-2Roboty na placu budowy
45111000-8Roboty budowlane
45233200-1Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45316213-1Instalowanie oznakowania drogowego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu28.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)01.09.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-3c686924-a697-4252-ba67-6b5bb6cb749a