Brak terminuBZP
Przebudowa drogi powiatowej Nr 1134E
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 214 893,98 PLN
Liczba złożonych ofert10Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta1 214 893,98 PLN
Najdroższa oferta1 567 020,00 PLN
Taniej od najdroższej352 126,02 PLN22% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+29%
1 214 893,98 PLN
najtańsza · wybrana1 567 020,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 567 020,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Zgierz). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00416335
Data publikacji01.09.2026 12:56
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8Roboty budowlane
45112000-5Roboty w zakresie usuwania gleby
45233000-9Roboty budowlane
45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
45233290-8Instalowanie znaków drogowych
45233140-2Roboty drogowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu07.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)01.09.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-2acc07f5-0a5a-4217-8f6c-34675d43d765