Brak terminuBZP
Zakup jednorazowego sprzętu medycznego do Pracowni Hemodynamiki
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy908 970,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta115 020,00 PLN
Najdroższa oferta498 030,00 PLN
Taniej od najdroższej383 010,00 PLN77% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+333%
115 020,00 PLN
najtańsza498 030,00 PLN
najdroższa
najtańsza498 030,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSamodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Chełmie
MiastoChełm
WojewództwoLubelskie
NIP5631863730
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Chełm). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33111730-7 — Wyroby do angioplastyki
Numer ogłoszenia2026/BZP 00416729
Data publikacji01.09.2026 14:24
Kody CPV
33111730-7Wyroby do angioplastyki
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu03.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)01.09.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-eca7b541-7bd1-49c6-bf8f-36f74be3966d