AktywnyTED UE

Przetarg nieograniczony PN/61SM/08/2026 na dostawy wyrobów medycznych sterylnych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.

Wartość szacunkowaNie podanomediana w kategorii: 233 280,00 PLN
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert02.10.2026Aktywny+ Dodaj do kalendarza
Konkurencyjność~1,5 niska34% ma ≥2 oferty

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaWarszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5252491419

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajDostawy
Branża (CPV)33100000 — Medycyna i laboratorium
Numer ogłoszenia602913-2026
Data publikacji02.09.2026

Kody CPV

33100000Medycyna i laboratorium

Analiza rynkowa i konkurencja

W skrócie

Zamówienie obejmuje dostawy wyrobów medycznych sterylnych i materiałów specjalistycznych do zabiegów ECPW. Przedmiot szczegółowo określony w formularzu asortymentowo-cenowym. Wymagana niezawodna dostawa wyrobów medycznych odpowiadających standardom bezpieczeństwa dla placówki szpitalnej.

Kluczowe wymagania

  • Certyfikat CE dla wyrobów medycznych
  • Wyroby sterylne zgodne z normami medycznymi
  • Doświadczenie w dostawach do szpitali i placówek medycznych
  • Możliwość regularnych dostaw i logistyki
  • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla wyrobów medycznych

Wyłuskane z treści ogłoszenia — pełne i wiążące warunki znajdziesz w dokumentacji (SWZ).

Zapytaj o ten przetarg

Masz pytanie o warunki udziału, terminy albo wymagania? Zadaj je własnymi słowami — odpowiemy na podstawie treści tego ogłoszenia. Za darmo.

Konkurencja i ceny — Medycyna i laboratorium

W kategorii Medycyna i laboratorium rozstrzygnięte postępowania otrzymują średnio 1,5 oferty (konkurencja niska); 34% ma co najmniej dwie oferty. Mediana wartości udzielonych zamówień to 233 280,00 PLN, a typowy przedział cen wynosi od 83 566,08 PLN do 501 792,91 PLN.

Rozkład wartości w kategorii — mediana 233 280,00 PLN
Ile firm składa oferty — średnio ~1,5 (niska konkurencja)

Na podstawie 69 492 rozstrzygnięć z BZP w tej kategorii. Zobacz wszystkie przetargi: Medycyna i laboratorium.

Sprawdź opłacalność startu

Podaj koszt przygotowania oferty i swoją marżę, a my oszacujemy oczekiwaną wartość finansową udziału w tym postępowaniu na podstawie danych z tej kategorii i regionu.

%

Zobacz pełny kalkulator i scenariusze konkurencji.

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych i do zabiegów ECPW do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 „Formularz asortymentowo-cenowy”.

Warunki i informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Próg unijnyPowyżej progu UE
KrajPL