AktywnyTED UEWadium

Świadczenie usługi pełnego serwisowania w celu utrzymania ciągłej pełnosprawności aparatów RTG DRX REVOLUTION, DRX EVOLUTION i DR 600 przez okres 24 miesięcy - sprawa nr Z/49/PN/26

Wartość szacunkowaNie podanomediana w kategorii: 244 237,20 PLN
Wadium3 000,00 PLNwnieś przed terminem ofert
Termin składania ofert10.09.2026Aktywny+ Dodaj do kalendarza
Konkurencyjność~1,8 niska41% ma ≥2 oferty

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaRegionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego
WojewództwoKujawsko-Pomorskie
NIP8762008352

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Grudziądz). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajUsługi
Branża (CPV)50421000 — Naprawy i konserwacja
Numer ogłoszenia605309-2026
Data publikacji02.09.2026

Kody CPV

50421000Naprawy i konserwacja

Analiza rynkowa i konkurencja

W skrócie

Zamówienie na kompleksowe serwisowanie trzech aparatów RTG (DRX REVOLUTION, DRX EVOLUTION, DR 600) w celu utrzymania ich pełnej sprawności. Usługa obejmuje 24 miesiące. Oferent może złożyć ofertę na jedno, dwa lub wszystkie urządzenia, które będą oceniane odrębnie. Procedura przewiduje najpierw badanie ofert, następnie kwalifikację podmiotową wybranego wykonawcy.

Kluczowe wymagania

  • Doświadczenie w serwisowaniu aparatów RTG marki Philips (DRX REVOLUTION, DRX EVOLUTION) i…
  • Dostęp do części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do wymienionych aparatów
  • Posiadanie personelu z uprawnieniami do obsługi i naprawy urządzeń rentgenowskich
  • Umiejętność udzielania wsparcia technicznego i przeprowadzania przeglądów okresowych
  • Zdolność do szybkiego reagowania na zgłoszenia awarii w celu minimalizacji przestojów urzą…

Wyłuskane z treści ogłoszenia — pełne i wiążące warunki znajdziesz w dokumentacji (SWZ).

Zapytaj o ten przetarg

Masz pytanie o warunki udziału, terminy albo wymagania? Zadaj je własnymi słowami — odpowiemy na podstawie treści tego ogłoszenia. Za darmo.

Konkurencja i ceny — Naprawy i konserwacja

W kategorii Naprawy i konserwacja rozstrzygnięte postępowania otrzymują średnio 1,8 oferty (konkurencja niska); 41% ma co najmniej dwie oferty. Mediana wartości udzielonych zamówień to 244 237,20 PLN, a typowy przedział cen wynosi od 105 900,00 PLN do 513 094,56 PLN.

Rozkład wartości w kategorii — mediana 244 237,20 PLN
Ile firm składa oferty — średnio ~1,8 (niska konkurencja)

Na podstawie 15 453 rozstrzygnięć z BZP w tej kategorii. Zobacz wszystkie przetargi: Naprawy i konserwacja.

Sprawdź opłacalność startu

Podaj koszt przygotowania oferty i swoją marżę, a my oszacujemy oczekiwaną wartość finansową udziału w tym postępowaniu na podstawie danych z tej kategorii i regionu.

%

Zobacz pełny kalkulator i scenariusze konkurencji.

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pełnego serwisowania w celu utrzymania ciągłej pełnosprawności aparatów RTG DRX REVOLUTION, DRX EVOLUTION i DR 600 przez okres 24 miesięcy zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ.

2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na następujące zadania:

Zadanie 1: Świadczenie usługi pełnego serwisowania w celu utrzymania w ciągłej pełnosprawności aparatu RTG DRX Revolution przez okres 24 miesięcy

Zadanie 2: Świadczenie usługi pełnego serwisowania w celu utrzymania w ciągłej pełnosprawności aparatu RTG DRX Evolution przez okres 24 miesięcy

Zadanie 3: Świadczenie usługi pełnego serwisowania w celu utrzymania w ciągłej pełnosprawności aparatu RTG DR 600 przez okres 24 miesięcy

zgodnie z Formularzem cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.

Wykonawca może złożyć ofertę na jedno, dwa lub wszystkie zadania. W trakcie badania i oceny ofert Zamawiający będzie rozpatrywał każde zadanie oddzielnie.

Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.

Warunki i informacje dodatkowe

Wadium

WymaganeTak
Kwota3 000,00 PLN

Informacje dodatkowe

Próg unijnyPowyżej progu UE
KrajPL