Brak terminuBZP
Remont nawierzchni bitumicznych na - drogach wewnętrznych Politechniki Rzeszowskiej
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy206 988,52 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta206 988,52 PLN
Najdroższa oferta236 815,06 PLN
Taniej od najdroższej29 826,54 PLN13% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+14%
206 988,52 PLN
najtańsza · wybrana236 815,06 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana236 815,06 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaPOLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA
MiastoRzeszów
WojewództwoPodkarpackie
NIP8130266999
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Rzeszów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233140-2 — Roboty drogowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00417140
Data publikacji02.09.2026 07:56
Kody CPV
45233140-2Roboty drogowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu16.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)02.09.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-c7f0aeca-8e73-43f6-bed4-6448a50957a1