Brak terminuBZP
U/115/2026 WYKONANIE USŁUG PRZEGLĄDÓW/NAPRAW TABORU KOLEJOWEGO
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy354 240,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta26 445,00 PLN
Najdroższa oferta516 600,00 PLN
Taniej od najdroższej490 155,00 PLN95% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+1853%
26 445,00 PLN
najtańsza516 600,00 PLN
najdroższa
najtańsza516 600,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)50223000-4 — Przywracanie do stanu użytkowego lokomotyw
Numer ogłoszenia2026/BZP 00417246
Data publikacji02.09.2026 08:34
Kody CPV
50223000-4Przywracanie do stanu użytkowego lokomotyw
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu05.08.2026
- Wynik postępowania (ta strona)02.09.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-7ccb76a7-a24e-4e20-9a8f-2197718ec6b3