Brak terminuBZP
Przebudowa drogi gminnej nr 108243L w miejscowości Zastawki
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy791 270,94 PLN
Liczba złożonych ofert12Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta791 270,94 PLN
Najdroższa oferta1 705 626,90 PLN
Taniej od najdroższej914 355,96 PLN54% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+116%
791 270,94 PLN
najtańsza · wybrana1 705 626,90 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 705 626,90 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Chodel). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233140-2 — Roboty drogowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00417720
Data publikacji02.09.2026 10:38
Kody CPV
45233140-2Roboty drogowe
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111000-8Roboty budowlane
45233000-9Roboty budowlane
45233222-1Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233290-8Instalowanie znaków drogowych
45233280-5Wznoszenie barier drogowych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu27.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)02.09.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-f7bf6b76-7bab-4ef3-a3d7-ff514fbd99ec