Brak terminuBZP
Dostawy odznak identyfikacji policjanta
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy201 720,00 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta201 720,00 PLN
Najdroższa oferta378 840,00 PLN
Taniej od najdroższej177 120,00 PLN47% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+88%
201 720,00 PLN
najtańsza · wybrana378 840,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana378 840,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)39561130-2 — Odznaki i etykiety z tworzyw włókienniczych
Numer ogłoszenia2026/BZP 00418253
Data publikacji02.09.2026 12:29
Kody CPV
39561130-2Odznaki i etykiety z tworzyw włókienniczych
39561100-3Meble i wyposażenie
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu07.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)02.09.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-ad7f1fc6-9b96-4182-b85d-b1209136cfd8