Brak terminuBZP
Dostawa produktów stosowanych w osteosyntezie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy691 839,36 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta3 542,40 PLN
Najdroższa oferta249 881,76 PLN
Taniej od najdroższej246 339,36 PLN99% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+6954%
3 542,40 PLN
najtańsza249 881,76 PLN
najdroższa
najtańsza249 881,76 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSZPITAL W PUSZCZYKOWIE IM. PROF. S.T. DĄBROWSKIEGO SPÓŁKA AKCYJNA
MiastoPuszczykowo
WojewództwoWielkopolskie
NIP7772754458
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Puszczykowo). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33183100-7 — Implanty ortopedyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00418766
Data publikacji02.09.2026 14:01
Kody CPV
33183100-7Implanty ortopedyczne
33183000-6Dodatkowe wyroby ortopedyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu29.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)02.09.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-9708392d-a970-4dfc-98c0-bc96a908a645