Brak terminuBZP
Mini Park” Praw Kobiet (Budżet Obywatelski 2025 r.)
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy278 476,56 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta278 476,56 PLN
Najdroższa oferta296 820,00 PLN
Taniej od najdroższej18 343,44 PLN6% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+7%
278 476,56 PLN
najtańsza · wybrana296 820,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana296 820,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaMiasto Włocławek - Urząd Miasta Włocławek
MiastoWłocławek
WojewództwoKujawsko-Pomorskie
NIP8883031255
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Włocławek). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00419013
Data publikacji02.09.2026 14:39
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45233200-1Roboty w zakresie różnych nawierzchni
77310000-6Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu04.08.2026
- Wynik postępowania (ta strona)02.09.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-32f3f99e-f0e4-43fc-926d-e9153fda2ecf