AktywnyTED UE

Provision of remote assessment of English language skills

Wartość szacunkowa1 100 000,00 EURmediana w kategorii: 249 635,88 PLN
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert09.10.2026Aktywny+ Dodaj do kalendarza
Konkurencyjność~3,9 średnia73% ma ≥2 oferty

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaEuropean Border and Coast Guard Agency (FRONTEX)
MiastoWarsaw

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warsaw). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajUsługi
Branża (CPV)79600000 — Usługi biznesowe i prawne
Numer ogłoszenia608877-2026
Data publikacji03.09.2026

Kody CPV

79600000Usługi biznesowe i prawne

Analiza rynkowa i konkurencja

W skrócie

Poszukiwana jest usługa zdalnego testowania umiejętności angielskiego dla kandydatów, pracowników i osób świadczących usługi dla agencji. Przedmiot obejmuje platformę do przeprowadzania testów online oraz dostarczanie raportów z wynikami. Usługa musi obsługiwać dużą skalę użytkowników.

Kluczowe wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu testów angielskiego dla celów rekrutacji i oceny personelu
  • Platforma z możliwością testowania zdalnego dla wielu użytkowników równocześnie
  • Zdolność do generowania i dostarczania raportów z wynikami testów
  • Narzędzia do monitorowania uczestników podczas testów online
  • Wsparcie dla różnych poziomów zaawansowania (A1-C2)
  • Zgodność z międzynarodowymi standardami testowania językowego

Wyłuskane z treści ogłoszenia — pełne i wiążące warunki znajdziesz w dokumentacji (SWZ).

Zapytaj o ten przetarg

Masz pytanie o warunki udziału, terminy albo wymagania? Zadaj je własnymi słowami — odpowiemy na podstawie treści tego ogłoszenia. Za darmo.

Konkurencja i ceny — Usługi biznesowe i prawne

W kategorii Usługi biznesowe i prawne rozstrzygnięte postępowania otrzymują średnio 3,9 oferty (konkurencja średnia); 73% ma co najmniej dwie oferty. Mediana wartości udzielonych zamówień to 249 635,88 PLN, a typowy przedział cen wynosi od 93 480,00 PLN do 572 000,00 PLN.

Rozkład wartości w kategorii — mediana 249 635,88 PLN
Ile firm składa oferty — średnio ~3,9 (średnia konkurencja)

Wartość tego przetargu (1 100 000,00 PLN) wypada powyżej górnego kwartyla — to jeden z większych budżetów w kategorii+341% względem mediany.

Na podstawie 20 713 rozstrzygnięć z BZP w tej kategorii. Zobacz wszystkie przetargi: Usługi biznesowe i prawne.

Sprawdź opłacalność startu

Podaj koszt przygotowania oferty i swoją marżę, a my oszacujemy oczekiwaną wartość finansową udziału w tym postępowaniu na podstawie danych z tej kategorii i regionu.

%

Zobacz pełny kalkulator i scenariusze konkurencji.

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

The aim of this Call for Tender is to contract remote online English language testing services for recruitment candidates, staff members and other personnel providing services for the European Border and Coast Guard Agency (Frontex).

Warunki i informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Próg unijnyPowyżej progu UE
KrajPL