Brak terminuBZP
Dostawa samochodu ciężarowego typu hakowiec z solarką i pługiem, pojazd zasilany CNG
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy447 720,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta447 720,00 PLN
Najdroższa oferta447 720,00 PLN
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaMiejski Zakład Oczyszczania w Pruszkowie sp. z o.o.
MiastoPruszków
WojewództwoMazowieckie
NIP5340016439
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Pruszków). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)34143000-1 — Pojazdy do utrzymania dróg w okresie zimy
Numer ogłoszenia2026/BZP 00419882
Data publikacji03.09.2026 09:50
Kody CPV
34143000-1Pojazdy do utrzymania dróg w okresie zimy
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu23.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)03.09.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-8a152ea8-cd27-41e4-9853-bb46524efc5a