Brak terminuBZP
Usługi przeglądów, serwisów, napraw instalacji wod.-kan. i c.o. z podziałem na 5 części
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy485 438,80 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta32 400,00 PLN
Najdroższa oferta277 320,00 PLN
Taniej od najdroższej244 920,00 PLN88% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+756%
32 400,00 PLN
najtańsza277 320,00 PLN
najdroższa
najtańsza277 320,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)45259200-9 — Usługi remontów i konserwacji zakładów oczyszczania
Numer ogłoszenia2026/BZP 00420496
Data publikacji03.09.2026 11:52
Kody CPV
45259200-9Usługi remontów i konserwacji zakładów oczyszczania
50511000-0Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp
50531100-7Usługi w zakresie napraw i konserwacji kotłów grzewczych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu03.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)03.09.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a5a84872-389e-442b-a5f6-a8511231b10c