Brak terminuBZP
Przygotowanie posiłków dla uczniów, pracowników oraz emerytów i rencistów w II Liceum Ogólnokształcącym w Legionowie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy926 532,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta926 532,00 PLN
Najdroższa oferta926 532,00 PLN
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaKZB LEGIONOWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MiastoLegionowo
WojewództwoMazowieckie
NIP5361914209
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Legionowo). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)55523100-3 — Usługi w zakresie posiłków szkolnych
Numer ogłoszenia2026/BZP 00420758
Data publikacji03.09.2026 12:44
Kody CPV
55523100-3Usługi w zakresie posiłków szkolnych
55322000-3Usługi gotowania posiłków
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu13.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)03.09.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-27356b96-d9f2-4d1b-9d1e-7ff79165dc15