AktywnyBZP

Budowa oświetlenia w miejscowości Napachanie

Wartość szacunkowaNie podanomediana w kategorii: 558 947,00 PLN
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert18.09.2026 08:00Aktywny+ Dodaj do kalendarza
Konkurencyjność~3,8 średnia79% ma ≥2 oferty

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaGmina Rokietnica
WojewództwoWielkopolskie
NIP7772834884
AdresGolęcińska 1, 62-090 Rokietnica
Telefon618960604

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Rokietnica). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00421415
Data publikacji03.09.2026 14:30

Kody CPV

45000000-7Roboty budowlane
45231400-9Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45316110-9Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Analiza rynkowa i konkurencja

W skrócie

Zamówienie obejmuje budowę oświetlenia ścieżki pieszo-rowerowej w ciągu ulicy Poznańskiej. Zakres prac zawiera wykonanie wykopów kablowych, ułożenie przewodów oświetleniowych 0,4 kV, montaż 14 słupów oświetleniowych z oprawami LED i systemem zdalnego sterowania, modernizację istniejącej latarni oraz wykonanie uziemienia. Prace realizowane zgodnie z projektem budowlano-wykonawczym pod nadzorem kierownika robót.

Kluczowe wymagania

  • Kierownik robót musi posiadać uprawnienia budowlane bez ograniczeń w odpowiedniej specjaln…
  • Montaż 14 słupów oświetleniowych z oprawami LED i systemem zdalnego sterowania
  • Ułożenie kabla oświetleniowego 0,4 kV typu YAKY lub YAKXS 4x25 mm²
  • Wykonanie uziemienia słupów oświetleniowych z połączeniem uziomów bednarką St/Zn 25x4 mm
  • Wytyczenie tras kablowych i lokalizacji słupów przez uprawnione służby geodezyjne
  • Modernizacja istniejącej latarni poprzez wymianę wysięgnika i dowieszenie oprawy oświetlen…

Wyłuskane z treści ogłoszenia — pełne i wiążące warunki znajdziesz w dokumentacji (SWZ).

Zapytaj o ten przetarg

Masz pytanie o warunki udziału, terminy albo wymagania? Zadaj je własnymi słowami — odpowiemy na podstawie treści tego ogłoszenia. Za darmo.

Konkurencja i ceny — Roboty budowlane

W kategorii Roboty budowlane rozstrzygnięte postępowania otrzymują średnio 3,8 oferty (konkurencja średnia); 79% ma co najmniej dwie oferty. Mediana wartości udzielonych zamówień to 558 947,00 PLN, a typowy przedział cen wynosi od 249 690,00 PLN do 1 758 900,00 PLN.

Rozkład wartości w kategorii — mediana 558 947,00 PLN
Ile firm składa oferty — średnio ~3,8 (średnia konkurencja)

Na podstawie 206 658 rozstrzygnięć z BZP w tej kategorii. Zobacz wszystkie przetargi: Roboty budowlane.

Sprawdź opłacalność startu

Podaj koszt przygotowania oferty i swoją marżę, a my oszacujemy oczekiwaną wartość finansową udziału w tym postępowaniu na podstawie danych z tej kategorii i regionu.

%

Zobacz pełny kalkulator i scenariusze konkurencji.

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest budowa oświetlenia ścieżki pieszo-rowerowej w ciągu ul. Poznańskiej w miejscowości Napachanie, realizowana w ramach dokumentacji projektowej pn. „Przebudowa drogi polegająca na budowie oświetlenia na ścieżce pieszo-rowerowej przy ulicy Poznańskiej w Napachaniu”. Zakres zadania obejmuje m.in. 1) Wykonanie oświetlenia ścieżki pieszo-rowerowej w ciągu ul. Poznańskiej w Napachaniu zgodnie z projektem budowlano-wykonawczym oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót,2) Wytyczenie tras kablowych oraz lokalizacji projektowanych słupów oświetleniowych przez uprawnione służby geodezyjne,3) Wykonanie wykopów kablowych, ułożenie rur osłonowych oraz wykonanie przewiertów/przecisków w miejscach przejść pod jezdnią, zjazdami i infrastrukturą podziemną,4) Ułożenie kabla oświetleniowego 0,4 k V typu YAKY lub YAKXS 4x25 mm², zasilającego projektowany obwód oświetleniowy,5) Montaż fundamentów prefabrykowanych oraz montaż 14 szt. słupów oświetleniowych wraz z oprawami LED wyposażone w system zdalnego sterowania (słupy oznaczone nr 2/18–2/31),6) Modernizację istniejącej latarni nr 2/17 poprzez wymianę wysięgnika i dowieszenie dodatkowej oprawy oświetleniowej – punkt zasilania projektowanego obwodu,7) Wykonanie uziemienia wskazanych słupów oświetleniowych wraz z połączeniem uziomów prętowych bednarką St/Zn 25x4 mm, (...)Prace powinny przebiegać pod kontrolą kierownika robót,

• Kierownik robót musi posiadać uprawnienia budowlane bez ograniczeń w odpowiedniej specjalności. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale IV SWZ.

Termin realizacji: 50 dni

Treść ogłoszenia

1Zamawiający
Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
Nazwa zamawiającego
Gmina Rokietnica
Krajowy Numer Identyfikacyjny
REGON 631258543
Ulica
Golęcińska 1
Miejscowość
Rokietnica
Kod pocztowy
62-090
Województwo
wielkopolskie
Kraj
Polska
Lokalizacja NUTS 3
PL418 - Poznański
Numer telefonu
618960604
Adres poczty elektronicznej
urzad@rokietnica.pl
Adres strony internetowej zamawiającego
http://www.rokietnica.pl
Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
Przedmiot działalności zamawiającego
Ogólne usługi publiczne
2Informacje podstawowe
Ogłoszenie dotyczy
Zamówienia publicznego
Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług
Nie
Nazwa zamówienia albo umowy ramowej
Budowa oświetlenia w miejscowości Napachanie
Identyfikator postępowania
ocds-148610-2d7b48e6-4916-47b9-bca9-1dcb6bdc364c
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00421415
Wersja ogłoszenia
01
Data ogłoszenia
2026-09-03
Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań
Tak
Numer planu postępowań w BZP
2026/BZP 00029883/02/P
Identyfikator pozycji planu postępowań
1. 1.9 budowa oświetlenia
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy
Nie
Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
Nie
Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja
Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1367920
Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia
Nie
Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Tak
Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej
Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między zamawiającym a wykonawcą z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie Pzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy zakupowej, dostępnej pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/rokietnica. Przez środki komunikacji elektronicznej rozumie się środki komunikacji elektronicznej zdefiniowane w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2020 r., poz. 344). Ofertę, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 Pzp, pełnomocnictwa, sporządza się w postaci elektronicznej, w ogólnie dostępnych formatach danych.
Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej
Formaty plików wykorzystywanych przez Wykonawców powinny być zgodne z Obwieszczeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 9 listopada 2017 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagańdla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych”.1) Zamawiający rekomenduje wykorzystanie formatów: .pdf .doc .xls .jpg (.jpeg) ze szczególnym wskazaniem na .pdf2) W celu ewentualnej kompresji danych Zamawiający rekomenduje wykorzystanie jednego z formatów: a) .zipb) .7 Z3) Wśród formatów powszechnych a NIE występujących w rozporządzeniu występują: .rar .gif .bmp .numbers .pages. Dokumenty złożone w takich plikach zostaną uznane za złożone nieskutecznie. 4) Zamawiający zwraca uwagę na ograniczenia wielkości plików podpisywanych profilem zaufanym, który wynosi max 10 MB, orazna ograniczenie wielkości plików podpisywanych w aplikacji e Do App służącej do składania podpisu osobistego, który wynosi max 5 MB.5) Ze względu na niskie ryzyko naruszenia integralności pliku oraz łatwiejszą weryfikację podpisu, zamawiający zaleca, w miarę możliwości, przekonwertowanie plików składających się na ofertę na format .pdf i opatrzenie ich podpisem kwalifikowanym PAd ES.6) Pliki w innych formatach niż PDF zaleca się opatrzyć zewnętrznym podpisem XAd ES. Wykonawca powinien pamiętać, aby plik z podpisem przekazywać łącznie z dokumentem podpisywanym.7) Zamawiający zaleca aby w przypadku podpisywania pliku przez kilka osób, stosować podpisy tego samego rodzaju. Podpisywanie różnymi rodzajami podpisów np. osobistym i kwalifikowanym może doprowadzić do problemów w weryfikacji plików.8) Zamawiający zaleca, aby Wykonawca z odpowiednim wyprzedzeniem przetestował możliwość prawidłowego wykorzystania wybranej metody podpisania plików oferty.9) Zaleca się, aby komunikacja z wykonawcami odbywała się tylko na Platformie za pośrednictwem formularza “Wyślij wiadomość dozamawiającego”, nie za pośrednictwem adresu email.10) Osobą składającą ofertę powinna być osoba kontaktowa podawana w dokumentacji.11) Ofertę należy przygotować z należytą starannością dla podmiotu ubiegającego się o udzielenie zamówienia publicznego i zachowaniem odpowiedniego odstępu czasu do zakończenia przyjmowania ofert/wniosków. Sugerujemy złożenie oferty na 24 godziny przed terminem składania ofert/wniosków.12) Podczas podpisywania plików zaleca się stosowanie algorytmu skrótu SHA2 zamiast SHA1.13) Jeśli wykonawca pakuje dokumenty np. w plik ZIP zalecamy wcześniejsze podpisanie każdego ze skompresowanych plików.14) Zamawiający rekomenduje wykorzystanie podpisu z kwalifikowanym znacznikiem czasu.15) Zamawiający zaleca aby nie wprowadzać jakichkolwiek zmian w plikach po podpisaniu ich podpisem kwalifikowanym. Może to skutkować naruszeniem integralności plików co równoważne będzie z koniecznością odrzucenia oferty w postępowaniu.
Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne
Nie
Oferta - katalog elektroniczny
Nie dotyczy
Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu
polski
RODO (obowiązek informacyjny)
Zgodnie z art. 13 RODO informujemy, że:1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wójt Gminy Rokietnicaul. Golęcińska 1, 62-090 Rokietnica, E- mail: urzad@rokietnica.pl, Tel. 61 89 60 6002. Może Pan/Pani kontaktować się w sprawach związanych z przetwarzaniem danych oraz z wykonywaniem praw przysługujących na mocy RODO z Administratorem z wykorzystaniem powyższych danych teleadresowych lub z wyznaczonym u Administratora Inspektorem ochrony danych na adres e-mail: iod@rokietnica.pl3. Pani/Pana dane niezbędne do udziału w postępowaniu będą przetwarzane w celu związanym z realizacją postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych oraz działanie przez administratora w interesie publicznym [PZP], zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c, e oraz art. 10 RODO.4. Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do ich otrzymywania na podstawie przepisów prawalub umowy, w tym: podwykonawcom, firmom zapewniającym niszczenie dokumentów i nośników danych, biurom obsługi prawnej, itp.5. Ze względu na jawność postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być wszystkie zainteresowane osoby lub podmioty. Ograniczenie dostępu do danych może wystąpić jedynie w szczególnych przypadkach, jeśli jest to uzasadnione ochroną prywatności, interesem publicznym lub informacja stanowi tajemnicęprzedsiębiorstwa.6. W związku z jawnością postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Pani/a dane mogą być także przekazywane do państw trzecich.7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymagane przepisami PZP do wzięcia udziału w postępowaniu.8. Posiada Pani/Pan prawo żądania dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, sprzeciwu na dalsze przetwarzanie, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.9. Administrator informuje, że przepisy PZP ograniczają prawo do skorzystania: - ze sprostowania lub uzupełnienia danych (art. 16 RODO), jeżeli zrealizowanie tego prawa mogłoby skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia lub zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z PZP;- z ograniczenia przetwarzania (art. 18 RODO), które nie może zostać zrealizowane do czasu zakończenia tego postępowania.10. Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (www.uodo.gov.pl) w razie uznania, że przetwarzanie danych przez Administratora narusza przepisy prawa.11. Podane przez Panią/a dane będą przechowywane przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania. Jeżeli okres obowiązywania umowy w sprawie zamówienia publicznego przekroczy 4 lata, administrator przechowuje dane przez cały okres obowiązywania tej umowy.
4Przedmiot zamówienia
Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe
Nie
Numer referencyjny
ZP. 271. 13.2026
Rodzaj zamówienia
Roboty budowlane
Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania
Nie
Możliwe jest składanie ofert częściowych
Nie
Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest budowa oświetlenia ścieżki pieszo-rowerowej w ciągu ul. Poznańskiej w miejscowości Napachanie, realizowana w ramach dokumentacji projektowej pn. „Przebudowa drogi polegająca na budowie oświetlenia na ścieżce pieszo-rowerowej przy ulicy Poznańskiej w Napachaniu”. Zakres zadania obejmuje m.in. 1) Wykonanie oświetlenia ścieżki pieszo-rowerowej w ciągu ul. Poznańskiej w Napachaniu zgodnie z projektem budowlano-wykonawczym oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót,2) Wytyczenie tras kablowych oraz lokalizacji projektowanych słupów oświetleniowych przez uprawnione służby geodezyjne,3) Wykonanie wykopów kablowych, ułożenie rur osłonowych oraz wykonanie przewiertów/przecisków w miejscach przejść pod jezdnią, zjazdami i infrastrukturą podziemną,4) Ułożenie kabla oświetleniowego 0,4 k V typu YAKY lub YAKXS 4x25 mm², zasilającego projektowany obwód oświetleniowy,5) Montaż fundamentów prefabrykowanych oraz montaż 14 szt. słupów oświetleniowych wraz z oprawami LED wyposażone w system zdalnego sterowania (słupy oznaczone nr 2/18–2/31),6) Modernizację istniejącej latarni nr 2/17 poprzez wymianę wysięgnika i dowieszenie dodatkowej oprawy oświetleniowej – punkt zasilania projektowanego obwodu,7) Wykonanie uziemienia wskazanych słupów oświetleniowych wraz z połączeniem uziomów prętowych bednarką St/Zn 25x4 mm, (...)Prace powinny przebiegać pod kontrolą kierownika robót, • Kierownik robót musi posiadać uprawnienia budowlane bez ograniczeń w odpowiedniej specjalności. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale IV SWZ.
Główny kod CPV
45000000-7 - Roboty budowlane
Dodatkowy kod CPV
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
Zamówienie obejmuje opcje
Nie
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
50 dni
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Nie
Sposób oceny ofert
Punktowo - sposób oceny ofert został wskazany w rozdziale XX SWZ
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Procentowo
Stosowane kryteria oceny ofert
Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Nazwa kryterium
Cena
Waga
60
Rodzaj kryterium
inne.
Nazwa kryterium
okres gwarancji
Waga
40
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
5Kwalifikacja wykonawców
Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia
Nie
Warunki udziału w postępowaniu
Nie
Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy
Tak
Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów
1. Oferta zawiera następujące oświadczenia i dokumenty: 1.1. Formularz ofertowy – zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ, w przypadku gdy Wykonawca nie korzysta z przygotowanego przez Zamawiającego wzoru, w treści oferty należy zamieścić wszystkie informacje wymagane w Formularzu ofertowym. 1.2. Oświadczenie Wykonawcy o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu – wzór oświadczenia stanowi załącznik nr do 2 do SWZ. 1.3. Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania – wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 1.4. Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby (jeżeli dotyczy) – Załącznik Nr 5 do SWZ 1.5. Oświadczenie Wykonawców występujących wspólnie (jeżeli dotyczy) – Załącznik Nr 6 do SWZ W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu składa każdy Wykonawca. 1.6. Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik. Pełnomocnictwo do reprezentowania w postepowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
6Warunki zamówienia
Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe
Nie
Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną
Nie
Zamawiający wymaga wadium
Nie
Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy
Nie
Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia
1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty. 2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu oraz braku podstaw wykluczenia składa każdy z Wykonawców osobno. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty wykonają poszczególni wykonawcy, według wzoru stanowiącego załącznik nr 6 do SWZ. 4. W przypadku wyboru przez Zamawiającego oferty złożonej przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie, Wykonawcy zobowiązani będą do przedłożenia umowy regulującej współpracę Wykonawców przed podpisaniem umowy na realizację zamówienia.
Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane
Nie
7Projektowane postanowienia umowy
Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek
Nie
Zamawiający przewiduje zmiany umowy
Tak
Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
1. Zmiany niniejszej umowy mogą nastąpić zgodnie z art. 455 ustawy Prawo zamówień publicznych oraz zgodnie z niniejszą umową stanowiącą załącznik nr 4 do swz. 2. Zmiana niniejszej umowy jest możliwa w zakresie: a) zmiany terminu wykonania zamówienia z przyczyn niezależnych od Wykonawcy, b) ustawowej zmiany stawki podatku VAT, c) zmiany osób upoważnionych do realizacji umowy wskazanych w § 6, d) wystąpienia siły wyższej. 3. Zmiana niniejszej umowy jest możliwa także w przypadku konieczności zrealizowania robót dodatkowych lub robót zamiennych, o ile ich wykonanie stało się konieczne oraz o ile ich realizacji nie dało się przewidzieć w dniu zawierania umowy. 4. Zmiana niniejszej umowy jest możliwa jeżeli łączna wartość zmian jest mniejsza niż 15% wartości pierwotnej umowy, a także jeśli zmiany te nie powodują zmiany ogólnego charakteru umowy. 5. Zmiana niniejszej umowy wymaga formy pisemnej pod rygorem nieważności.
Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia
Tak
Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
8Procedura
Termin składania ofert
2026-09-18 08:00
Miejsce składania ofert
https://platformazakupowa.pl/pn/rokietnica
Termin otwarcia ofert
2026-09-18 08:05
Termin związania ofertą
do 2026-10-17

Warunki i informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-2d7b48e6-4916-47b9-bca9-1dcb6bdc364c