Brak terminuBZP
Dowożenie uczniów z terenu Gminy Izbica w roku szkolnym 2026/2027
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy246 583,20 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta241 998,40 PLN
Najdroższa oferta290 280,00 PLN
Taniej od najdroższej48 281,60 PLN17% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+20%
241 998,40 PLN
najtańsza290 280,00 PLN
najdroższa
najtańsza290 280,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Izbica-Wieś). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)60112000-6 — Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Numer ogłoszenia2026/BZP 00421188
Data publikacji03.09.2026 13:52
Kody CPV
60112000-6Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu22.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)03.09.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-9f3f5968-e74b-4562-86c6-f7cdae310f4d