AktywnyTED UE

NZP.271.139.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dzierżawę urządzenia do izolacji kwasów nukleinowych wraz z dostawą kompatybilnych zestawów diagnostycznych (IVD) do izolacji kwasów nukleinowych do Pracowni Diagnostyki Molekularnej, ZDL dla WWCOiT im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 216 000 Euro.

Wartość szacunkowaNie podanomediana w kategorii: 233 164,80 PLN
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert14.09.2026Aktywny+ Dodaj do kalendarza
Konkurencyjność~1,5 niska34% ma ≥2 oferty

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaWojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
MiastoŁódź
WojewództwoŁódzkie
NIP7292345599

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Łódź). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajDostawy
Branża (CPV)33141625 — Medycyna i laboratorium
Numer ogłoszenia611115-2026
Data publikacji04.09.2026

Kody CPV

33141625Medycyna i laboratorium

Analiza rynkowa i konkurencja

W skrócie

Dzierżawa urządzenia do izolacji kwasów nukleinowych wraz z dostawą kompatybilnych zestawów diagnostycznych (IVD) dla pracowni diagnostyki molekularnej. Oferta musi obejmować wszystkie pozycje opisane w dokumentacji. Zamówienie zawiera opcję zwiększenia ilości towaru na żądanie zamawiającego.

Kluczowe wymagania

  • Dostarczenie urządzenia do izolacji kwasów nukleinowych spełniającego parametry techniczne…
  • Kompatybilne zestawy diagnostyczne (IVD) do izolacji kwasów nukleinowych
  • Oferta obowiązkowa dla wszystkich pozycji zamówienia
  • Gotowość do realizacji zamówienia objętego prawem opcji na warunkach podstawowych

Wyłuskane z treści ogłoszenia — pełne i wiążące warunki znajdziesz w dokumentacji (SWZ).

Zapytaj o ten przetarg

Masz pytanie o warunki udziału, terminy albo wymagania? Zadaj je własnymi słowami — odpowiemy na podstawie treści tego ogłoszenia. Za darmo.

Konkurencja i ceny — Medycyna i laboratorium

W kategorii Medycyna i laboratorium rozstrzygnięte postępowania otrzymują średnio 1,5 oferty (konkurencja niska); 34% ma co najmniej dwie oferty. Mediana wartości udzielonych zamówień to 233 164,80 PLN, a typowy przedział cen wynosi od 83 286,00 PLN do 501 954,06 PLN.

Rozkład wartości w kategorii — mediana 233 164,80 PLN
Ile firm składa oferty — średnio ~1,5 (niska konkurencja)

Na podstawie 69 654 rozstrzygnięć z BZP w tej kategorii. Zobacz wszystkie przetargi: Medycyna i laboratorium.

Sprawdź opłacalność startu

Podaj koszt przygotowania oferty i swoją marżę, a my oszacujemy oczekiwaną wartość finansową udziału w tym postępowaniu na podstawie danych z tej kategorii i regionu.

%

Zobacz pełny kalkulator i scenariusze konkurencji.

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dzierżawa urządzenia do izolacji kwasów nukleinowych wraz z dostawą kompatybilnych zestawów diagnostycznych (IVD) do izolacji kwasów nukleinowych do Pracowni Diagnostyki Molekularnej, Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ, który jest jednocześnie formularzem cenowym oraz Załączniku nr 2a do SWZ.

2. Oferta dla swojej ważności musi być złożona na wszystkie pozycje.

3. Zamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Opcja polega na zwiększeniu ilości zamawianego towaru do maksymalnych ilości wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ.

Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.

4. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści dokumentu, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.

Warunki i informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Próg unijnyPowyżej progu UE
KrajPL