Za 7 dniTED UE

Przetarg nieograniczony PN/51SM/07/2026 na dostawy wyrobów medycznych sterylnych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o. o. Zadania 1-17

Wartość szacunkowaNie podanomediana w kategorii: 233 280,00 PLN
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert11.09.2026Za 7 dni+ Dodaj do kalendarza
Konkurencyjność~1,5 niska34% ma ≥2 oferty

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaWarszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5252491419

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajDostawy
Branża (CPV)33100000 — Medycyna i laboratorium
Numer ogłoszenia611756-2026
Data publikacji04.09.2026

Kody CPV

33100000Medycyna i laboratorium

Analiza rynkowa i konkurencja

W skrócie

Zamówienie obejmuje dostawy wyrobów medycznych sterylnych. Szczegółowy opis asortymentu i zakresu dostaw zawiera formularz asortymentowo-cenowy. Oferent musi być zdolny do regularnych dostaw materiałów medycznych spełniających wymogi sterylności.

Kluczowe wymagania

  • Wyroby medyczne sterylne zgodne z załącznikiem nr 2
  • Doświadczenie w dostawach wyrobów medycznych do placówek ochrony zdrowia
  • Możliwość regularnych dostaw na wyznaczone adresy
  • Certyfikaty zgodności wyrobów z normami medycznymi

Wyłuskane z treści ogłoszenia — pełne i wiążące warunki znajdziesz w dokumentacji (SWZ).

Zapytaj o ten przetarg

Masz pytanie o warunki udziału, terminy albo wymagania? Zadaj je własnymi słowami — odpowiemy na podstawie treści tego ogłoszenia. Za darmo.

Konkurencja i ceny — Medycyna i laboratorium

W kategorii Medycyna i laboratorium rozstrzygnięte postępowania otrzymują średnio 1,5 oferty (konkurencja niska); 34% ma co najmniej dwie oferty. Mediana wartości udzielonych zamówień to 233 280,00 PLN, a typowy przedział cen wynosi od 83 511,79 PLN do 501 834,97 PLN.

Rozkład wartości w kategorii — mediana 233 280,00 PLN
Ile firm składa oferty — średnio ~1,5 (niska konkurencja)

Na podstawie 69 565 rozstrzygnięć z BZP w tej kategorii. Zobacz wszystkie przetargi: Medycyna i laboratorium.

Sprawdź opłacalność startu

Podaj koszt przygotowania oferty i swoją marżę, a my oszacujemy oczekiwaną wartość finansową udziału w tym postępowaniu na podstawie danych z tej kategorii i regionu.

%

Zobacz pełny kalkulator i scenariusze konkurencji.

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych sterylnych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 „Formularz asortymentowo-cenowy”.

Warunki i informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Próg unijnyPowyżej progu UE
KrajPL