AktywnyTED UEWadium

DOSTAWA PROTEZ NACZYNIOWYCH

Wartość szacunkowaNie podanomediana w kategorii: 233 280,00 PLN
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert05.10.2026Aktywny+ Dodaj do kalendarza
Konkurencyjność~1,5 niska34% ma ≥2 oferty

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaWojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
MiastoWrocław
WojewództwoDolnośląskie
NIP8951645574

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Wrocław). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajDostawy
Branża (CPV)33140000 — Medycyna i laboratorium
Numer ogłoszenia612527-2026
Data publikacji04.09.2026

Kody CPV

33140000Medycyna i laboratorium

Analiza rynkowa i konkurencja

W skrócie

Zamówienie obejmuje sukcesywną dostawę różnych typów protez naczyniowych. Wymagane jest również prowadzenie depozytu wybranych wyrobów z ich uzupełnianiem w ilościach niezbędnych do funkcjonowania. Szczegółowe parametry i ilości są określone w załącznikach do formularza ofertowego.

Kluczowe wymagania

  • Doświadczenie w dostawach wyrobów medycznych do placówek opieki zdrowotnej
  • Możliwość zapewnienia sukcesywnych dostaw według harmonogramu Zamawiającego
  • Zdolność do prowadzenia depozytu i uzupełniania asortymentu na bieżąco
  • Dostęp do pełnej gamy protez naczyniowych opisanych w formularzach asortymentowo-cenowych
  • Gwarancja jakości i zgodności wyrobów z normami dla wyrobów medycznych

Wyłuskane z treści ogłoszenia — pełne i wiążące warunki znajdziesz w dokumentacji (SWZ).

Zapytaj o ten przetarg

Masz pytanie o warunki udziału, terminy albo wymagania? Zadaj je własnymi słowami — odpowiemy na podstawie treści tego ogłoszenia. Za darmo.

Konkurencja i ceny — Medycyna i laboratorium

W kategorii Medycyna i laboratorium rozstrzygnięte postępowania otrzymują średnio 1,5 oferty (konkurencja niska); 34% ma co najmniej dwie oferty. Mediana wartości udzielonych zamówień to 233 280,00 PLN, a typowy przedział cen wynosi od 83 511,79 PLN do 501 834,97 PLN.

Rozkład wartości w kategorii — mediana 233 280,00 PLN
Ile firm składa oferty — średnio ~1,5 (niska konkurencja)

Na podstawie 69 565 rozstrzygnięć z BZP w tej kategorii. Zobacz wszystkie przetargi: Medycyna i laboratorium.

Sprawdź opłacalność startu

Podaj koszt przygotowania oferty i swoją marżę, a my oszacujemy oczekiwaną wartość finansową udziału w tym postępowaniu na podstawie danych z tej kategorii i regionu.

%

Zobacz pełny kalkulator i scenariusze konkurencji.

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego o wartości zamówienia przekraczającej progi unijne, na podstawie art. 132 ustawy Pzp.

2. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa protez naczyniowych do siedziby Zamawiającego, zwanych dalej „wyrobami”.

3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym rodzaj, minimalne parametry oraz ilości poszczególnych wyrobów określają formularze asortymentowo-cenowe nr

1.1 –

1.3 stanowiące załączniki do formularza ofertowego.

4. Przedmiot zamówienia obejmuje również powierzenie Zamawiającemu w depozyt przedmiotu zamówienia określonego w Pakiecie nr 2 i 3 oraz jego uzupełnienie w ilościach niezbędnych do funkcjonowania depozytu na zasadach określonych w projekcie umowy stanowiącej Załącznik nr 2 do SWZ.

Warunki i informacje dodatkowe

Wadium

WymaganeTak

Informacje dodatkowe

Próg unijnyPowyżej progu UE
KrajPL