AktywnyBZP

Rozwój wysokiej jakości kształcenia praktycznego w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu poprzez doposażenie specjalistycznej pracowni fizykoterapii na kierunku Fizjoterapia.

Wartość szacunkowaNie podanomediana w kategorii: 233 160,00 PLN
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert14.09.2026 10:00Aktywny+ Dodaj do kalendarza
Konkurencyjność~1,5 niska34% ma ≥2 oferty

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaPaństwowa Akademia Nauk Stosowanych w Przemyślu
MiastoPrzemyśl
WojewództwoPodkarpackie
NIP7952213669
AdresKsiążąt Lubomirskich 6, 37-700 Przemyśl
Strona WWWpansp.pl

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Przemyśl). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajDostawy
Branża (CPV)33100000-1 — Urządzenia medyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00422947
Data publikacji04.09.2026 12:02

Kody CPV

33100000-1Urządzenia medyczne
33150000-6Medycyna i laboratorium
33124100-6Urządzenia diagnostyczne
33158000-2Medycyna i laboratorium

Analiza rynkowa i konkurencja

Zapytaj o ten przetarg

Masz pytanie o warunki udziału, terminy albo wymagania? Zadaj je własnymi słowami — odpowiemy na podstawie treści tego ogłoszenia. Za darmo.

Konkurencja i ceny — Medycyna i laboratorium

W kategorii Medycyna i laboratorium rozstrzygnięte postępowania otrzymują średnio 1,5 oferty (konkurencja niska); 34% ma co najmniej dwie oferty. Mediana wartości udzielonych zamówień to 233 160,00 PLN, a typowy przedział cen wynosi od 83 286,00 PLN do 501 840,00 PLN.

Rozkład wartości w kategorii — mediana 233 160,00 PLN
Ile firm składa oferty — średnio ~1,5 (niska konkurencja)

Na podstawie 69 667 rozstrzygnięć z BZP w tej kategorii. Zobacz wszystkie przetargi: Medycyna i laboratorium.

Sprawdź opłacalność startu

Podaj koszt przygotowania oferty i swoją marżę, a my oszacujemy oczekiwaną wartość finansową udziału w tym postępowaniu na podstawie danych z tej kategorii i regionu.

%

Zobacz pełny kalkulator i scenariusze konkurencji.

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

Zakup urządzenia do terapii ultradźwiękowej

Termin realizacji: 30 dni

Treść ogłoszenia

1Zamawiający
Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
Nazwa zamawiającego
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Przemyślu
Krajowy Numer Identyfikacyjny
REGON 651431983
Ulica
Książąt Lubomirskich 6
Miejscowość
Przemyśl
Kod pocztowy
37-700
Województwo
podkarpackie
Kraj
Polska
Lokalizacja NUTS 3
PL822 - Przemyski
Adres poczty elektronicznej
przetargi@pwsw.pl
Adres strony internetowej zamawiającego
pansp.pl
Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
Przedmiot działalności zamawiającego
Edukacja
2Informacje podstawowe
Ogłoszenie dotyczy
Zamówienia publicznego
Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług
Nie
Nazwa zamówienia albo umowy ramowej
Rozwój wysokiej jakości kształcenia praktycznego w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu poprzez doposażenie specjalistycznej pracowni fizykoterapii na kierunku Fizjoterapia.
Identyfikator postępowania
ocds-148610-dfda43ee-3451-44b8-8648-4aeea0da165a
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00422947
Wersja ogłoszenia
01
Data ogłoszenia
2026-09-04
Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań
Tak
Numer planu postępowań w BZP
2026/BZP 00071045/04/P
Identyfikator pozycji planu postępowań
1. 2.5 Doposażenie specjalistycznej pracowni fizykoterapii
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy
Nie
Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
Nie
Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja
Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/pn/pwsw
Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia
Nie
Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Tak
Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej
https://platformazakupowa.pl/pn/pwsw
Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej
1. W postępowaniu o udzieleniezamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu platformy zakupowej,która dostępna jest pod adresem internetowym: https://platformazakupowa.pl/pn/pwsw2. Zapytania, wnioski i inne informacje (z wyłączeniem oferty i dokumentów składanych wraz z ofertą) Wykonawcy przekazują zapośrednictwem funkcji „Wyślij wiadomość” dostępnej na stronie dedykowanej przedmiotowemu postępowaniu. Zamawiający upraszao przekazywanie pytań również w formie edytowalnej, gdyż skróci to czas udzielania wyjaśnień. Korespondencja przesłana do Zamawiającego nie może być szyfrowana.3. We wszelkiej korespondencji związanej z niniejszym postępowaniem Zamawiający i Wykonawcy posługują się numeremogłoszenia z Biuletynu Zamówień Publicznych, pod którym zostało zamieszczone ogłoszenie o zamówieniu dotyczące niniejszegopostępowania.4. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów ioświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu Platformy zakupowej opisane zostały w Regulaminie korzystania z Platformy (adres: https://platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin) . Składając ofertę Wykonawca akceptuje Regulamin.5. Jeżeli Wykonawca będzie chciał założyć konto Użytkownika na Platformie wówczas konieczne jest posiadanie przez Użytkownikaaktywnego konta poczty elektronicznej (e-mail). Adres e-mail wskazany w Formularzu Oferty powinien być tożsamy z adresemużywanym przez Wykonawcę/Użytkownika do obsługi jego konta na Platformie. Po zarejestrowaniu się na Platformie Wykonawcabędzie miał dostęp do Instrukcji dla Wykonawców również pod adresem https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje
Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne
Nie
Oferta - katalog elektroniczny
Nie dotyczy
Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu
polski
RODO (obowiązek informacyjny)
1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawieswobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119, s. 1 z późn. zm.), zwanego dalej„RODO” informujemy że:1) Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego jest Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Przemyślu, ul. Książąt Lubomirskich 6, 37-700 Przemyśl, e-mail: rektorat@pwsw.pl,tel.16 735 51 00.2) Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowychprzez Administratora Danych można uzyskać informację, kontaktując się z Inspektorem Ochrony Danych za pośrednictwem pocztyelektronicznej, przesyłając informację na adres e-mail: iod@pwsw.pl lub listownie na adres wskazany w pkt. 1.3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art.6 ust. 1 lit.c, art.9 ust.1 i 2 lit.b i art.10 RODO w celu wypełnieniaobowiązku prawnego ciążącego na administratorze, związanym z niniejszym postepowaniem o udzielenie zamówienia publicznego;4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania wtrybie art.8 oraz art.96 ust.3 ustawy Pzp; zasada jawności, o której mowa w art.96 ust.3 ustawy Pzp ma zastosowanie do wszystkichdanych osobowych za wyjątkiem danych, o których mowa w art. 9 RODO; dane osobowe , o których mowa w art.10 ROD Oudostępnione będą w celu umożliwienia korzystania ze środków ochrony prawnej, do upływu terminu do ich wniesienia;5) Panią/Pana dane osobowe będą przechowywane , zgodnie z art.97 ust.1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończeniapostępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekroczy 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czastrwania umowy;6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowymokreślonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencjeniepodania określonych danych wynikają z przepisów ustawy Pzp;7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany stosownie do art.22 RODO;
RODO (ograniczenia stosowania)
8) posiada Pani/Pan: a) na podstawie art.15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących skorzystania z prawa dostępu dodanych osobowych wymaga przedstawienia przez Panią/Pana informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególnościpodania nazwy lub daty prowadzonego lub zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego;b) na podstawie art.16 RODO prawo do sprostowania lub uzupełnienia Pani/Pana danych osobowych; skorzystanie z prawa dosprostowania lub uzupełnienia nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianąpostanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu postępowania oraz jegozałączników;c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art.18 ust.2 RODO; prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania do czasuzakończenia postępowania, w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej , wcelu ochrony praw innej osoby fizycznej lub oprawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lubpaństwa członkowskiego;d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danychosobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;9) nie przysługuje Pani/Panu: a) w związku z art.17 ust.3 lit. b, d l u e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;c) na podstawie art.21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust.1 lit. c RODO- wypełnienie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze.2. Jednocześnie Zamawiający przypomina o ciążącym na Pani/Panu obowiązku informacyjnym wynikającym z art. 14 ROD Owzględem osób fizycznych, których dane przekazane zostaną Zamawiającemu w związku z prowadzonym postępowaniem i które Zamawiający pośrednio pozyska od wykonawcy biorącego udział w postępowaniu, chyba, że ma zastosowanie jedno z wyłączeń, októrych mowa w art.14 ust.5 RODO.
4Przedmiot zamówienia
Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe
Nie
Numer referencyjny
PANS-DIZ/382/I/11/26
Rodzaj zamówienia
Dostawy
Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania
Tak
Możliwe jest składanie ofert częściowych
Tak
Liczba części
3
Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy
Nie
Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup urządzenia do terapii ultradźwiękowej
Główny kod CPV
33100000-1 - Urządzenia medyczne
Dodatkowy kod CPV
33150000-6 - Urządzenia do radioterapii, mechanoterapii, elektroterapii i fizykoterapii
Zamówienie obejmuje opcje
Nie
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
30 dni
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Nie
Sposób oceny ofert
Zamawiający dokona wyboru najkorzystniejszej oferty w oparciu o poniższe kryteria: 1) Kryterium nr 1- Cena 80 % (C): Maksymalną ilość punktów w kryterium „Cena” otrzyma oferta z najniższą ceną. Ilość punktów przyznana ofercie w kryterium „Cena” zostanie określona zgodnie ze wzorem: Cena oferty najtańszej C = ------------------------------- × Kp × Wc Cena oferty badanej gdzie: C – liczba punktów przyznana ocenianej ofercie w kryterium cena Kp – współczynnik proporcjonalności = 100 Wc – waga procentowa dla kryterium „Cena” = 80 % W kryterium nr 1 oferta może uzyskać maksymalnie 80pkt. 2) Kryterium nr 2 – Okres gwarancji 20% (G): Kryterium „okres gwarancji” będzie rozpatrywane na podstawie okresu gwarancji za sprzęt objęte przedmiotem zamówienia, podanego przez Wykonawcę w formularzu oferty. Wymagany minimalny okres gwarancji – 2 lata − 2 lata – 0 pkt, − 3 lata – 10 pkt, − 4 lata i więcej – 20 pkt. Okres gwarancji należy podać w pełnych latach. W przypadku podania okresu gwarancji w miesiącach Zamawiający zaliczy do wyliczenia punktów okres pełnego roku, przyjmując rok niższy niż będzie to wynikało z podanej ilości miesięcy (np. podanie okresu gwarancji 50 miesięcy lub 4 lata i 5 miesięcy będzie ocenione jako 4 pełne lata.) UWAGA! W przypadku podania przez Wykonawcę okresu gwarancji dłuższego niż 4 lata, Zamawiający na potrzeby punktacji przyjmie maksymalną ilość punktów dla tego kryterium. Łączna ilość punktów oferty stanowi sumę ilości punktów przyznanych w kryterium „Cena” (C), i w kryterium okres gwarancji (G). Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która uzyska łącznie (C+G) najwyższą liczbę punktów.
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Procentowo
Stosowane kryteria oceny ofert
Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Nazwa kryterium
Cena
Waga
80
Rodzaj kryterium
inne.
Nazwa kryterium
Okres gwarancji
Waga
20
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup urządzenia do cyfrowej palpacji i diagnostyki mięśni
Główny kod CPV
33100000-1 - Urządzenia medyczne
Dodatkowy kod CPV
33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne
Zamówienie obejmuje opcje
Nie
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
30 dni
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Nie
Sposób oceny ofert
Zamawiający dokona wyboru najkorzystniejszej oferty w oparciu o poniższe kryteria: 1) Kryterium nr 1- Cena 80 % (C): Maksymalną ilość punktów w kryterium „Cena” otrzyma oferta z najniższą ceną. Ilość punktów przyznana ofercie w kryterium „Cena” zostanie określona zgodnie ze wzorem: Cena oferty najtańszej C = ------------------------------- × Kp × Wc Cena oferty badanej gdzie: C – liczba punktów przyznana ocenianej ofercie w kryterium cena Kp – współczynnik proporcjonalności = 100 Wc – waga procentowa dla kryterium „Cena” = 80 % W kryterium nr 1 oferta może uzyskać maksymalnie 80pkt. 2) Kryterium nr 2 – Okres gwarancji 20% (G): Kryterium „okres gwarancji” będzie rozpatrywane na podstawie okresu gwarancji za sprzęt objęte przedmiotem zamówienia, podanego przez Wykonawcę w formularzu oferty. Wymagany minimalny okres gwarancji – 2 lata − 2 lata – 0 pkt, − 3 lata – 10 pkt, − 4 lata i więcej – 20 pkt. Okres gwarancji należy podać w pełnych latach. W przypadku podania okresu gwarancji w miesiącach Zamawiający zaliczy do wyliczenia punktów okres pełnego roku, przyjmując rok niższy niż będzie to wynikało z podanej ilości miesięcy (np. podanie okresu gwarancji 50 miesięcy lub 4 lata i 5 miesięcy będzie ocenione jako 4 pełne lata.) UWAGA! W przypadku podania przez Wykonawcę okresu gwarancji dłuższego niż 4 lata, Zamawiający na potrzeby punktacji przyjmie maksymalną ilość punktów dla tego kryterium. Łączna ilość punktów oferty stanowi sumę ilości punktów przyznanych w kryterium „Cena” (C), i w kryterium okres gwarancji (G). Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która uzyska łącznie (C+G) najwyższą liczbę punktów.
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Procentowo
Stosowane kryteria oceny ofert
Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Nazwa kryterium
Cena
Waga
80
Rodzaj kryterium
inne.
Nazwa kryterium
Okres gwarancji
Waga
20
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup urządzenia do nieinwazyjnej neuromodulacji wraz z osprzętem
Główny kod CPV
33100000-1 - Urządzenia medyczne
Dodatkowy kod CPV
33158000-2 - Aparatura do terapii elektrycznej, elektromagnetycznej i mechanicznej
Zamówienie obejmuje opcje
Nie
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
30 dni
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Nie
Sposób oceny ofert
Zamawiający dokona wyboru najkorzystniejszej oferty w oparciu o poniższe kryteria: 1) Kryterium nr 1- Cena 80 % (C): Maksymalną ilość punktów w kryterium „Cena” otrzyma oferta z najniższą ceną. Ilość punktów przyznana ofercie w kryterium „Cena” zostanie określona zgodnie ze wzorem: Cena oferty najtańszej C = ------------------------------- × Kp × Wc Cena oferty badanej gdzie: C – liczba punktów przyznana ocenianej ofercie w kryterium cena Kp – współczynnik proporcjonalności = 100 Wc – waga procentowa dla kryterium „Cena” = 80 % W kryterium nr 1 oferta może uzyskać maksymalnie 80pkt. 2) Kryterium nr 2 – Okres gwarancji 20% (G): Kryterium „okres gwarancji” będzie rozpatrywane na podstawie okresu gwarancji za sprzęt objęte przedmiotem zamówienia, podanego przez Wykonawcę w formularzu oferty. Wymagany minimalny okres gwarancji – 2 lata − 2 lata – 0 pkt, − 3 lata – 10 pkt, − 4 lata i więcej – 20 pkt. Okres gwarancji należy podać w pełnych latach. W przypadku podania okresu gwarancji w miesiącach Zamawiający zaliczy do wyliczenia punktów okres pełnego roku, przyjmując rok niższy niż będzie to wynikało z podanej ilości miesięcy (np. podanie okresu gwarancji 50 miesięcy lub 4 lata i 5 miesięcy będzie ocenione jako 4 pełne lata.) UWAGA! W przypadku podania przez Wykonawcę okresu gwarancji dłuższego niż 4 lata, Zamawiający na potrzeby punktacji przyjmie maksymalną ilość punktów dla tego kryterium. Łączna ilość punktów oferty stanowi sumę ilości punktów przyznanych w kryterium „Cena” (C), i w kryterium okres gwarancji (G). Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która uzyska łącznie (C+G) najwyższą liczbę punktów.
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Procentowo
Stosowane kryteria oceny ofert
Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Nazwa kryterium
Cena
Waga
80
Rodzaj kryterium
inne.
Nazwa kryterium
Okres gwarancji
Waga
20
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
5Kwalifikacja wykonawców
Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia
Nie
Warunki udziału w postępowaniu
Nie
Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy
Tak
Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu
Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych
Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu
Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych
Wykaz przedmiotowych środków dowodowych
Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych
Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów
1) Wypełniony Formularz oferty, którego przykładowy wzór stanowi załącznik nr 4 A, 4 B, 4 C do SWZ (odpowiednio dla zadań częściowych). W przypadku, gdy Wykonawca nie korzysta z przygotowanego prze Zamawiającego wzoru, w treści oferty należy zamieścić wszystkie informacje wymagane w Formularzu oferty. 2) Wypełnione i podpisane Oświadczenie o niepodleganie wykluczeniu – wzór stanowi załącznik Nr 2 do SWZ. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu składa każdy z Wykonawców, natomiast oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu ten z wykonawców, który spełnia dany warunek z zaznaczeniem, który warunek postawiony przez Zamawiającego jest spełniony przez danego Wykonawcę wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia; 3) Dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy tj. odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego rejestru w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. Uwaga: Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia ww. dokumentu w przypadku wskazania przez niego w pkt. 5 Oferty (Załącznik Nr 4 A, 4 B, 4 C do SWZ odpowiednio dla zadań częściowych) danych umożliwiających dostęp do tych dokumentów w ogólnodostępnych i bezpłatnych bazach danych, z których możliwe jest uzyskanie tego dokumentu przez Zamawiającego; 4) Wypełniony dokument Specyfikacji technicznej, który stanowi załącznik Nr 5 A, 5 B, 5 C, (odpowiednio dla zadań częściowych). Specyfikacja techniczna stanowi treść oferty i nie podlega uzupełnieniu. 5) Pełnomocnictwo lub inny dokument określający zakres umocowania do reprezentowania Wykonawcy, o ile ofertę składa pełnomocnik Wykonawcy, o ile umocowanie do dokonania przedmiotowej czynności nie wynika z dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania. 6) Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia;
6Warunki zamówienia
Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe
Nie
Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną
Nie
Zamawiający wymaga wadium
Nie
Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy
Nie
Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia
Oferta złożona przez dwóch lub więcej Wykonawców (współpartnerów) wchodzących w skład np. konsorcjum lub spółki cywilnej musi być przedstawiona jako jedna oferta, od jednego podmiotu i spełniać następujące wymagania: 1) współpartnerzy (zgodnie z art. 58 ust. 2 ustawy pzp) muszą ustanowić pełnomocnika (lidera) do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie niniejszego zamówienia albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Umocowanie winno zostać przedłożone wraz z ofertą - treść pełnomocnictwa powinna dokładnie określać zakres umocowania; 2) oferta musi być podpisana w taki sposób, by prawnie zobowiązywała wszystkich współpartnerów; 3) wszelka korespondencja dokonywana będą wyłącznie z pełnomocnikiem (liderem); 4) wypełniając formularz oferty (załącznik Nr 4 A, 4 B i 4 C do SWZ), jak również inne dokumenty powołujące się na „Wykonawcę” w miejscu np. „nazwa i adres Wykonawcy” należy wpisać dane dotyczące wszystkich współpartnerów, a nie ich pełnomocnika – lidera lub jednego ze współpartnerów;
Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane
Nie
7Projektowane postanowienia umowy
Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek
Nie
Zamawiający przewiduje zmiany umowy
Tak
Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
Zmiany umowy określa załącznik nr 3 A, 3 B, 3 C do SWZ - Projektowane postanowienia umowy
Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia
Nie
8Procedura
Termin składania ofert
2026-09-14 10:00
Miejsce składania ofert
https://platformazakupowa.pl/pn/pwsw
Termin otwarcia ofert
2026-09-14 10:15
Termin związania ofertą
do 2026-10-13

Warunki i informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-dfda43ee-3451-44b8-8648-4aeea0da165a