Brak terminuBZP
TP-11/26 DOSTAWA RĘKAWIC OCHRONNYCH I STERYLNYCH
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 041 140,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta20 800,00 PLN
Najdroższa oferta496 750,00 PLN
Taniej od najdroższej475 950,00 PLN96% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+2288%
20 800,00 PLN
najtańsza496 750,00 PLN
najdroższa
najtańsza496 750,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Szczecin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)18424300-0 — Rękawice jednorazowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00423003
Data publikacji04.09.2026 12:17
Kody CPV
18424300-0Rękawice jednorazowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu29.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)04.09.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-5d8ac424-d985-4ce4-9e8b-fe4900b942df