ZakończonyBZPWadium

Dostawa bielizny

Wartość szacunkowaNie podano
Wadium1 000,00 PLNwnieś przed terminem ofert
Termin składania ofert19.05.2026 12:00Zakończony
Konkurencyjnośćdane po rozstrzygnięciach

Wynik postępowania

Wynik przetargu i analiza ofert

Wartość umowy647 521,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta75 350,00 PLN
Najdroższa oferta293 724,00 PLN
Taniej od najdroższej218 374,00 PLN74% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+290%
75 350,00 PLN
najtańsza
293 724,00 PLN
najdroższa

Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.

Data zawarcia umowy: 16.06.2026

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaSŁUŻBA KONTRWYWIADU WOJSKOWEGO
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP7010032784
Adresul. Wojciecha Oczki 1, 02-007 Warszawa
Strona WWWwww.skw.gov.pl/

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajDostawy
Branża (CPV)18317000-4 — Skarpety
Numer ogłoszenia2026/BZP 00235720
Data publikacji08.05.2026 13:43

Kody CPV

18317000-4Skarpety
18310000-5Bielizna osobista

Analiza rynkowa i konkurencja

Przebieg postępowania

  1. Ogłoszenie o zamówieniu (ta strona)08.05.2026

    Termin ofert: 19.05.2026 12:00

  2. Liczba ofert: 2 · Zwycięzca: PPHU Krajewski Marek Aleksander Krajewski Sp. z o.o. — 647 521,00 PLN

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa Skarpet letnich w ilości 2 200 par + do 300 par w ramach prawa opcji. Zgodnie z WDTT- 538/MON stanowiącą załącznik nr

2.1 do SWZ

Termin realizacji: 70 dni

Treść ogłoszenia

1Zamawiający
Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
Nazwa zamawiającego
SŁUŻBA KONTRWYWIADU WOJSKOWEGO
Krajowy Numer Identyfikacyjny
REGON 140679598
Ulica
ul. Wojciecha Oczki 1
Miejscowość
Warszawa
Kod pocztowy
02-007
Województwo
mazowieckie
Kraj
Polska
Lokalizacja NUTS 3
PL911 - Miasto Warszawa
Adres poczty elektronicznej
zamowienia@skw.gov.pl
Adres strony internetowej zamawiającego
https://www.skw.gov.pl/
Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
Przedmiot działalności zamawiającego
Obrona
2Informacje podstawowe
Ogłoszenie dotyczy
Zamówienia publicznego
Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług
Nie
Nazwa zamówienia albo umowy ramowej
Dostawa bielizny
Identyfikator postępowania
ocds-148610-8ed299d9-bec9-4fd9-ad7f-9e0061b204d9
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00235720
Wersja ogłoszenia
01
Data ogłoszenia
2026-05-08
Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań
Tak
Numer planu postępowań w BZP
2026/BZP 00115544/02/P
Identyfikator pozycji planu postępowań
1. 2.1 Dostawa bielizny
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy
Nie
Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
Nie
Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja
Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/pn/skw_gov
Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia
Nie
Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Tak
Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej
https://platformazakupowa.pl/pn/skw_gov
Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej
1. Postępowanie prowadzone jest wjęzyku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/skw_gov. 2. Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na platformie tj.: a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s,b) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja,jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje,c) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10.0,d) włączona obsługa Java Script,e) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf,f) szyfrowanie na platformazakupowa.pl odbywa się za pomocą protokołu TLS 1.3.g) oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh: mm: ss) generowany wg. czasulokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar.3. Wykonawca, przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego: a) akceptuje warunki korzystania z platformazakupowa.pl określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej podlinkiem w zakładce „Regulamin" oraz uznaje go za wiążący,b) zapoznał i stosuje się do Instrukcji składania ofert / wniosków dostępnej pod adresem: https://drive.google.com/file/d/1 Kd1 Dttb Bei NWt4q4sl S4t76l ZVK Pbky D/view4. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za złożenie oferty w sposób niezgodny z Instrukcją korzystania zplatformazakupowa.pl, w szczególności za sytuację, gdy Zamawiający zapozna sięz treścią oferty przed upływem terminu składania ofert (np. złożenie oferty w zakładce „Wyślij wiadomość do zamawiającego”). Taka oferta zostanie uznana przez Zamawiającego za ofertę handlową i nie będzie brana pod uwagę w przedmiotowympostępowaniu ponieważ nie został spełniony obowiązek narzucony w art. 221 ustawy.5. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z platformy dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków owyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu platformyznajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje6. Wykonawca przystępujący do przetargu jest zobowiązany złożyć ofertę sporządzoną w języku polskim, z zachowaniem formyelektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym w formacie danych i zaleceniamiokreślonymi w Rozdziale X SWZ.7. Maksymalny rozmiar jednego pliku przesyłanego za pośrednictwem dedykowanych formularzy do: złożenia, zmiany, wycofaniaoferty wynosi 150 MB natomiast przy komunikacji wielkość pliku to maksymalnie 500 MB.
Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne
Nie
Oferta - katalog elektroniczny
Nie dotyczy
Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu
polski
RODO (obowiązek informacyjny)
Nie dotyczy
RODO (ograniczenia stosowania)
Służba Kontrwywiadu Wojskowego przetwarza dane osobowe na podstawie art.38 ust. 1 ustawy z dnia 9 czerwca 2006 roku o Służbie Kontrwywiadu Wojskowego oraz Służbie Wywiadu Wojskowego (Dz. U. z 2025 r., poz. 694 z późn. zm.).
4Przedmiot zamówienia
Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe
Nie
Numer referencyjny
ZP-17-SKW-2026
Rodzaj zamówienia
Dostawy
Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania
Nie
Możliwe jest składanie ofert częściowych
Tak
Liczba części
4
Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy
Nie
Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa Skarpet letnich w ilości 2 200 par + do 300 par w ramach prawa opcji. Zgodnie z WDTT- 538/MON stanowiącą załącznik nr 2.1 do SWZ
Główny kod CPV
18317000-4 - Skarpety
Zamówienie obejmuje opcje
Tak
Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji
Maksymalna wartość opcji wynosi 300 par skarpet letnich. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z część zamówienia określonej jako „Prawo opcji”. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji, skorzystać z niego w mniejszym zakresie aniżeli określony powyżej, w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. Szczegóły dotyczące skorzystania z prawa opcji opisane są w § 1 zapisów umowy.
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
70 dni
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Nie
Sposób oceny ofert
Najniższa cena
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Wg kolejności
Stosowane kryteria oceny ofert
Wyłącznie kryterium ceny
Nazwa kryterium
Cena
Kolejność kryterium
1
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa Skarpet zimowych w ilości 2 200 par + do 300 par w ramach prawa opcji. Zgodnie z WDTT- 539/MON stanowiącą załącznik nr 2.2 do SWZ
Główny kod CPV
18317000-4 - Skarpety
Zamówienie obejmuje opcje
Tak
Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji
Maksymalna wartość opcji wynosi 300 par skarpet zimowych. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z część zamówienia określonej jako „Prawo opcji”. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji, skorzystać z niego w mniejszym zakresie aniżeli określony powyżej, w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. Szczegóły dotyczące skorzystania z prawa opcji opisane są w § 1 zapisów umowy.
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
70 dni
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Nie
Sposób oceny ofert
Najniższa cena
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Wg kolejności
Stosowane kryteria oceny ofert
Wyłącznie kryterium ceny
Nazwa kryterium
Cena
Kolejność kryterium
1
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa Bielizny letniej w ilości 1 000 kpl. + do 200 kpl. w ramach prawa opcji. Zgodnie z WDTT- 518 A/MON stanowiącą załącznik nr 2.3 do SWZ
Główny kod CPV
18310000-5 - Bielizna osobista
Zamówienie obejmuje opcje
Tak
Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji
Maksymalna wartość opcji wynosi 200 kpl. Bielizny letniej. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z część zamówienia określonej jako „Prawo opcji”. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji, skorzystać z niego w mniejszym zakresie aniżeli określony powyżej, w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. Szczegóły dotyczące skorzystania z prawa opcji opisane są w § 1 zapisów umowy.
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
70 dni
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Nie
Sposób oceny ofert
Najniższa cena
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Wg kolejności
Stosowane kryteria oceny ofert
Wyłącznie kryterium ceny
Nazwa kryterium
Cena
Kolejność kryterium
1
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa Bielizny zimowej w ilości 1 000 kpl. + do 200 kpl. w ramach prawa opcji. Zgodnie z WDTT- 507 T/MON stanowiącą załącznik nr 2.4 do SWZ
Główny kod CPV
18310000-5 - Bielizna osobista
Zamówienie obejmuje opcje
Tak
Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji
Maksymalna wartość opcji wynosi 200 kpl. Bielizny zimowej. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z część zamówienia określonej jako „Prawo opcji”. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji, skorzystać z niego w mniejszym zakresie aniżeli określony powyżej, w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. Szczegóły dotyczące skorzystania z prawa opcji opisane są w § 1 zapisów umowy.
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
70 dni
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Nie
Sposób oceny ofert
Najniższa cena
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Wg kolejności
Stosowane kryteria oceny ofert
Wyłącznie kryterium ceny
Nazwa kryterium
Cena
Kolejność kryterium
1
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
5Kwalifikacja wykonawców
Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia
Nie
Warunki udziału w postępowaniu
Nie
Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy
Tak
Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu
Zamawiający nie żąda podmiotowych środków dowodowych
Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu
Zamawiający nie żąda podmiotowych środków dowodowych
Wykaz przedmiotowych środków dowodowych
W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania oraz cechy, Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą następujących aktualnych przedmiotowych środków dowodowych (art. 104-107 ustawy): Dla Części nr 1 (skarpety letnie): – zaświadczenie wydane po 25. 05.2015 r. przez podmiot uprawniony do kontroli jakości (WOBWSM w Łodzi) potwierdzający, iż oferowany przedmiot zamówienia jest zgodny ze wzorem przedmiotu (wykonanym według WDTT) znajdującym się w WOBWSM w Łodzi. Dla Części nr 2 (skarpety zimowe): – zaświadczenie wydane po 01. 03.2013 r. przez podmiot uprawniony do kontroli jakości (WOBWSM w Łodzi) potwierdzający, iż oferowany przedmiot zamówienia jest zgodny ze wzorem przedmiotu (wykonanym według WDTT) znajdującym się w WOBWSM w Łodzi. Dla Części nr 3 (bielizna letnia): – zaświadczenie wydane po 27. 11.2023 r. przez podmiot uprawniony do kontroli jakości ( WOBWSM w Łodzi) potwierdzający, iż oferowany przedmiot zamówienia jest zgodny ze wzorem przedmiotu (wykonanym według WDTT) znajdującym się w WOBWSM w Łodzi. Dla Części nr 4 (bielizna zimowa): – zaświadczenie wydane po 03. 02.2017 r. przez podmiot uprawniony do kontroli jakości (WOBWSM w Łodzi) potwierdzający, iż oferowany przedmiot zamówienia jest zgodny ze wzorem przedmiotu (wykonanym według WDTT) znajdującym się w WOBWSM w Łodzi. W zakresie części nr 1, 2, 3, 4: w przypadku kiedy Wykonawca zleci Podwykonawcy wykonanie kompletnego przedmiotu (PUi W), wymóg przedstawienia Zamawiającemu dokumentów, o których mowa powyżej dotyczy także tego Podwykonawcy
Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych
Tak
Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty
Tak
6Warunki zamówienia
Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe
Nie
Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną
Nie
Zamawiający wymaga wadium
Tak
Informacje dotyczące wadium
1. Wykonawca przed upływem terminu składania ofert, zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości: - dla Części nr 1 w wysokości – 1 000 zł brutto - dla Części nr 2 w wysokości – 1 400,00 zł brutto - dla Części nr 3 w wysokości – 2 800,00 zł brutto - dla Części nr 4 w wysokości – 3 300,00 zł brutto UWAGA: W przypadku składania ofert na więcej niż jedną część i dokonanie jednego łącznego przelewu, brak odpowiedniej kwoty wadium w stosunku wymaganej kwoty wadium dla wszystkich części, na które składane są oferty spowoduje odrzucenie wszystkich ofert, chyba, że Wykonawca jasno wskaże jaka kwota zabezpiecza daną ofertę złożoną na konkretną część. 2. Wadium może być wniesione w: a) pieniądzu; b) gwarancjach bankowych; c) gwarancjach ubezpieczeniowych; a) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt. 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2025 r., poz. 98 t.j.). 3. Wadium wnoszone w pieniądzu Wykonawca wpłaca przelewem na rachunek bankowy Zamawiającego: konto NBP o/W-wa 17 1010 1010 0055 4213 9120 1000, z zaznaczeniem: „wadium do sprawy – ZP-17-SKW-2026, część nr ……….” 4. Skuteczne wniesienie wadium w pieniądzu następuje z chwilą uznania środków pieniężnych na rachunku bankowym Zamawiającego, o którym mowa w pkt. 3 powyżej, przed upływem terminu składania ofert (tj. przed upływem dnia i godziny wyznaczonej jako ostateczny termin składania ofert). 5. Wadium wnoszone w innej formie niż w pieniądzu: powinno być wniesione w takiej postaci w jakiej Wykonawca pozyskał je od gwaranta lub poręczyciela bez dokonywania jakichkolwiek zmian w dokumencie elektronicznym i przekazane Zamawiającemu w oryginale w postaci elektronicznej. 6. Gwarancja lub poręczenie musi być podpisana przez przedstawiciela Gwaranta. Gwarancja lub poręczenie musi zawierać następujące elementy: a) nazwę Wykonawcy i jego siedzibę (adres), b) nazwę Beneficjenta (Zamawiającego), c) nazwę Gwaranta lub Poręczyciela, d) określać wierzytelność, która ma być zabezpieczona gwarancją. Z treści gwarancji/poręczenia winno wynikać zobowiązanie Gwaranta do nieodwołalnego i bezwarunkowego zapłacenia Zamawiającemu pełnej kwoty wadium w okolicznościach określonych w art. 98 ust. 6 ustawy - na pierwsze pisemne żądanie zapłaty zgłoszone przez Zamawiającego w terminie związania ofertą. Gwarant nie może uzależniać dokonania zapłaty od spełnienia jakichkolwiek dodatkowych warunków lub też od przedłożenia jakiejkolwiek dodatkowej dokumentacji niż to jest niezbędne. Gwarant może natomiast weryfikować podpisy Beneficjenta w jego banku ale we własnym zakresie. W przypadku przedłożenia gwarancji/poręczenia nie zawierającej wymienionych elementów, bądź posiadającej jakiekolwiek dodatkowe zastrzeżenia, Zamawiający uzna, że Wykonawca wniósł wadium w sposób nieprawidłowy. 7. Oferta Wykonawcy, który nie wniesie wadium lub wniesie w sposób nieprawidłowy zostanie odrzucona - art. 226 ust. 1 pkt. 14) ustawy. 8. Okoliczności i zasady zwrotu wadium, jego przepadku oraz zasady jego zaliczenia na poczet zabezpieczenia należytego wykonania umowy określa ustawa.
Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy
Tak
Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia
a) Zgodnie z art. 58 ustawy, Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takiej sytuacji Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo reprezentowaniu w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Jeżeli zostanie wybrana oferta Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Zamawiający zastrzega możliwość żądania przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego, przedłożenia kopii umowy regulującej współpracę tych Wykonawców. b) Zgodnie z art. 58 ust. 5 ustawy przepisy dotyczące Wykonawcy stosuje się odpowiednio do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, w szczególności przesłanki wykluczenia z postępowania. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia nie mogą podlegać wykluczeniu na podstawie tych przepisów, które dotyczą pojedynczych Wykonawców i które to Zamawiający określił w niniejszej SWZ. Podstawy wykluczenie z postępowanie określone w Rozdziale VII SWZ nie mogą zachodzić wobec każdego z Wykonawców oddzielnie. c) Sposób spełniania warunków udziału w postępowaniu przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (art. 117 ustawy): – nie dotyczy.
Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane
Tak
7Projektowane postanowienia umowy
Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek
Nie
Zamawiający przewiduje zmiany umowy
Tak
Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
4. Zmiany umowy mogą być dokonane jeżeli zajdzie co najmniej jedna z okoliczności, o których mowa w art. 455 ust. 1 pkt. 2 lit. b i c, pkt. 4 oraz ust. 2 ustawy.
Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia
Nie
8Procedura
Termin składania ofert
2026-05-19 12:00
Miejsce składania ofert
https://platformazakupowa.pl/pn/skw_gov
Termin otwarcia ofert
2026-05-19 12:30
Termin związania ofertą
30 dni

Warunki i informacje dodatkowe

Wadium

WymaganeTak
Kwota1 000,00 PLN

Informacje dodatkowe

Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-8ed299d9-bec9-4fd9-ad7f-9e0061b204d9